Türkiye Çembere Almak !

Türkiye Çembere Almak !

      Büyük Fotoğraf doğru taraftan bakmaz isek : Konuyu iç siyaset sanırız, parti – pırtı davası sanırız oysa bu olaylar:  Dava partiler üstüdür. Unutmayın kazanılması gereken seçim değil savaş var. Yenilmesi gereken parti değil sistem var. Halk parti kavgasına yönlendirilip pasifiz ediliyor..

    Bakın : Türkiye İHA ve SİHA ları yapması S-400 alımı, Nükleer santral yapması Savunma Sanayinde yerli üretime yönelmesi ile ABD Türkiye deki üstlerini boşattı..

    Peki ne yapıyor ?..

    1)ABD Türkiye'yi çembere alıyor.

Yunan adaları ve Trakya sınırına kadar üs kurdu. PYD'yi silahlandırıp bölgeye üs kurdu. ABD Türkiye'yi tehdit eden Doğu Akdeniz tasarısını senatoya sundu. Türkiye'ye baskıyı artırdı. Türkiye'de lider, otorite ve yönetim boşluğu oluşmasını bekliyor.

     2) 2025'e kadar kadar parçalanacak 25 ülkeden biri de Türkiye idi. 2013'ten sonra oluşturulacak bir otorite boşluğu ile Türkiye işgale açık hale getirilip en az üçe bölünme planı uygulanacaktı. İlk hedef otorite boşluğu idi. FETÖ otorite boşluğu oluşturmakla görevlendirildi.

      3) Ve bölme mesajını verdiler. New York Times Gazetesi 2016 yılında ABD Başkanı Wilson'un 100 yıl önce çizdiği Türkiye'yi üçe bölen haritayı tekrar yayınladı. Times Gazetesi ABD derin devletine bağlı. Uygulayacakları planların mesajı gazetede verilir. Resimdeki o harita. İyi bakmak gerekir.. Mesele Kürt meselesi değil Türkiye bölme meselesi..

    4) Haritanın paylaşıldığı 2016 yılı 15 Temmuz Darbesinin yılı. Tesadüf değil. Haritaya göre Marmara, İstanbul ve İzmir'i de içine alan bölge Uluslararası Constantinopolitan Devleti, Doğu Anadolu’da Ermenistan, Güneydoğu Anadolu’da Kürdistan, orta bölge Türkiye diye bölünmüş. Küçücük şehir devleti..

     5) Geçen sene CHP İzmir belediye başkanı Tunç Soyer İzmir'in kendi bayrağı ve parasının olması gerektiğini söyledi. Wilson haritasında İzmir ayrı bir devlete bağlı olarak görünüyor. Tunç Soyer'in de Wilson gibi bir mason olduğunu bilmeyen yok. Soyer'in konuşması tesadüf değil. Kendi devletinin ilanı yapıyor aslında ..

     6) ABD derin devletine çalışan Henry Kissenger:

"Kıyamet Savaşı olacak, Ortadoğu'daki dengeler tamamen değişecek. 7 ülke işgal edilip Büyük İsrail Devleti kurulacak. Bu 7 ülkeden biri kesinlikle Türkiye olacak" demişti. Türkiye'yi işgal edip stratejik bölmeyi yapacaklar. Ancak Türkiye Milli Savunmada güçlenmesi üzerine bugün Siyaseten Türkiye partilerle yıkmanın yolunu deniyorlar.. Dünkü yazımı iyi okuyunuz..

     7) FETÖ darbe girişimini organize eden sözde “yurtta sulh konseyi” üyesi eski Tuğamiral Sinan Sürer’in odasında ele geçirilen dokümanlarda, Türkiye’yi iç savaşa sürükleyecek ve bölünmesine neden olacak plan tespit edildi. FETÖ bu kirli kurguya hizmet ediyordu. Hizmet hareketi (!) bunu göremezsek, bugün CHP ,İP , HDP ve yeni kurulan yandaşlarının söylemini anlayamayız !..

     Planları şöyleydi:

     Deniz Kuvvetlerini FETÖ ile ele geçir.

Akdeniz'de operasyon yapamayacak hale getir.

15 Temmuz darbesiyle de Türkiye'yi içine kapa pasif ize et.

Akdeniz, Suriye, Afrika, Ortadoğu'da Türkiye’si paylaşım yap, harita çiz.

Tüm planları bozuldu.

Örtülü Savaştayız.

     9) Türkiye neden bölünecek.

     Güneydoğu petrol denizi. Uzaydan tespit edildi. Çökecekler!

Kapadokya'ya kadar Büyük İsrail toprağı. Bölünmeden çökemezler.

Bölgede güçlü devlet ve otorite istenmiyor. Irak, Suriye, Libya, Türkiye, İran gibi. Bölünüp minimalize edilecek. Irak da petrol var, Suriye de petrol var, İran da Petrol var bizde yok buna kim inanır ? açtıkları kuyuları petrol yok diye kapattılar, geçenlerde birini açtılar petrol çıktı. Bertiz Kılalı dan petrol çıkardılar ama işletemiyoruz.. hakim üç üstümüzde halen..!

    Bölgenin petrol yatakları ve su kaynakları üzerine oturmak istiyorlar..

    10) Türkiye 2016-2021 arasında otorite ilan ederek oyunu bozdu. İçeride bölme odakları tasfiye edildi. Dışarıda kuşatma odakları askeri operasyonlarla delindi! Akdeniz'e inip Libya ile anlaşarak savunma kalkanı kurduk. Ordu, MİT ve silahlar hızla modernize edildi.

    Azerbaycan Karabağ da destan yazdık.. tüm bunları gören ABD Yunanistan adalarını silah deposu haline getiriyor..

     11) 2016'dan sonra ABD Yunanistan'ın kuzeyinden güneyine kadar askeri olarak yerleşmeye başladı. Silah ve savaş mühimmatı yığdı. Ve hala yığmaya da devam ediyor. Tam bu arada dünyanın gözü önünde Yunan vekil 2020'de Türkiye bayrağını ikiye yırttı. Mesaj net. Türkiye'yi böleceğiz! Hemde içerde siyasetle böleceğiz diyorlar..

     12) Türkiye büyük hamlesini yaptı. MİT için güvenlikli ve aktif olacak KALE adında bina yaptı. Metafizik istihbarat ve yüksek teknoloji eklendi. Dinleme ve sızma imkansız. Dış operasyon izni verildi. İsrail ,  Hakan Fidan üzerinden KALE'yi tehdit etti. Çünkü MİT'i kaybettiler!

    13) Kritik bir 10 yıl başladı. Saldırılar artacak. Türkiye TSK ve MİT'i temizleyip milli silahlarla modernize ederek savunma için hazır hale getirdi. ABD ve İsrail TSK ve MİT'i hedef tahtasına oturttu. FETÖ'nün temizlenmesi ile TSK ve MİT'i kaybettiler. Almak için gelecekler.

     14) Birlik şart! Türkiye'de iç savaş çıkarıp otorite boşluğu planlıyorlar. Futbol, parti, ideoloji, ekonomi gibi birçok konu kaşınarak kontrollü kaos oluşturulacak. Darbe ve iç savaşın anahtar kelimeleri demokrasi ve özgürlük. Hedef petrol ve enerji kaynaklarının kontrolü. Üniversitelerde olay çıkarmak, siyasi olay çıkarmak ki bunun denemesini yapıyorlar..

     15) Herkes uyanık olmalı. Parti kavgaları arttığı an ajanlar Türkiye'ye damlar. İç savaşı körükler. Dava partiler üstüdür. Unutmayın kazanılması gereken seçim değil savaş var. Yenilmesi gereken parti değil sistem var. Halk parti kavgasına yönlendirilip pasifize ediliyor.

     16) Türkiye yakında büyük Mavi Vatan Tatbikatı yaparak meydan okuyacak. Sondaj gemileri ile Mavi Vatan'a yerleşme zemini kurdu. İHA-SİHA ile kukla piyonları etkisiz hale getirdi. Ayasofya ile stratejik mesaj verdi. Particilik ideolojisiyle düşünmeyin. Tarihin en büyük tehtidiyle karşıyayız.

     Bu bugünde var ! yarın da olacak 2023 giderken, bizim uyanık olmamız gerekiyor, Büyük Fotoğrafa bakarak görseli doğru okumamız gerek.. ancak böyle büyük devletin bir ferdi olabiliriz..

     Bizden söylemesi, hayırlı cumalar diliyorum.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bekir Doğan Arşivi