Vali Coşkun’dan Çocuk ve Huzurevine Bayram Ziyareti « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Battal Gazi , Köroğlu Öldü..

3. SAYFA, KÜLTÜR SANAT

KİPAŞ HOLDİNG’ TEN KALIN’A HAYIRLI OLSUN

3. SAYFA, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

Vali Coşkun’dan Çocuk ve Huzurevine Bayram Ziyareti

Bu haber 04 Mayıs 2022 - 19:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Vali Coşkun’dan Çocuk ve Huzurevine Bayram Ziyareti

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun eşi Sevilay Coşkun ile birlikte Ramazan Bayramı dolayısıyla Çocuk Evleri Sitesindeki misafirleri ve Kahramanmaraş Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezindeki büyükler ile bir araya geldi.

Vali Coşkun ilk olarak, Çocuk Evleri Sitesindeki misafirleri ziyaret etti.

Burada kalanların bayramlarını kutlayarak yakından ilgilenen Vali Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun, siteyle ilgili yetkililerden bilgiler aldı.

Çocuk evleri ziyareti esnasında Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun’a, bir misafir tarafından müzik dinletisi de sunuldu.

Daha sonra ise huzurevini ziyaret eden Vali Coşkun, büyüklerimize karanfil takdim ederek, bayramlarını kutladı.

Vali Coşkun büyüklerimizle yaptığı hasbihalde, “Büyüklerimiz geçmiş ile geleceğimiz arasında köprü vazifesi gören, kültürümüzü yarınlara taşımamızı sağlayan ve her zaman tecrübelerinden yararlandığımız en değerli varlıklarımızdır.

Ramazan Bayramı dolayısıyla bizlerde siz değerli büyüklerimizi ziyaret edip hayır dualarınızı almaya çalıştık. Çok şükür huzurevinde konuk ettiğimiz siz kıymetli büyüklerimizin sağlık durumu ve moral, motivasyonları gayet iyi.

Bu vesileyle sizlerin nezdinde tüm büyüklerimize sağlık ve afiyet içerisinde hayırlı, uzun ömürler diliyor, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum,” dedi.

Vali Coşkun’a ziyaretleri esnasında, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya, Kahramanmaraş Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ahmet Tüten ve Çocuk Evleri Sitesi Müdür Yardımcısı Furkan Öncülokur eşlik etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.