VALİ COŞKUN, ONİKİŞUBAT NEVİN GÜMÜŞER ANAOKULU’NUN AÇILIŞINA KATILDI « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Battal Gazi , Köroğlu Öldü..

3. SAYFA, KÜLTÜR SANAT

KİPAŞ HOLDİNG’ TEN KALIN’A HAYIRLI OLSUN

3. SAYFA, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

VALİ COŞKUN, ONİKİŞUBAT NEVİN GÜMÜŞER ANAOKULU’NUN AÇILIŞINA KATILDI

Bu haber 31 Mayıs 2022 - 15:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

VALİ COŞKUN, ONİKİŞUBAT NEVİN GÜMÜŞER ANAOKULU’NUN AÇILIŞINA KATILDI

Kahramanmaraş Valsi  Ömer Faruk Coşkun, hayırsever iş insanımız Ökkaş Gümüşer ve eşi Nevin Gümüşer tarafından yaptırılan Onikişubat Nevin Gümüşer Anaokulu’nun açılış törenine katıldı.

Programın açılış konuşmalarını yapan Onikişubat Nevin Gümüşer Anaokulu Müdürü Uğur Burhan Ceritli, Hayırsever iş insanı Ökkaş Gümüşer ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, açılışını yaptıkları okulun eğitim camiamıza hayırlı olması dileğinde bulundular.

Açılış konuşmalarının ardından Ayşe Gümüşer ilkokulu öğrencileri tarafından halk oyunları gösterisi yapıldı.

Daha sonra ise Onikişubat Nevin Gümüşer Anaokulu’nu yaptırarak eğitim ve öğretime kazandıran hayırsever iş insanımız Ökkaş Gümüşer ve eşi Nevin Gümüşer’e,  firması adına Valimiz Ömer Faruk Coşkun ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör tarafından plaket takdimi yapıldı.

Vali Coşkun plaket takdimi sonrası yaptığı konuşmada, “Bugün geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için önemli bir eğitim kurumumuzu hizmete açıyoruz. Hayırsever ailemize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyor, okulumuzun ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah bu eğitim yuvaları sayesinde çocuklarımız, geleceğe güvenli bir şekilde adım atacaklardır,” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör’de burada yaptığı konuşmada, okulun eğitim camiamıza hayırlı olması temennisinde bulunarak, hayırsever iş insanımız ve ailesine teşekkürlerini iletti.

Plaket takdimi sonrasında okulun açılış kurdelesini Valimiz Ömer Faruk Coşkun ile birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat Kaymakamı Serkan Keçeli, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, hayırsever iş insanlarımız Ökkaş Gümüşer ve Nevin Gümüşer, ilgili kamu kurum ve kuruluş müdürleri ve öğrencilerimiz kesti.

Açılış töreni, Vali Coşkun ve protokol üyeleri tarafından okulun gezilmesi ile son buldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.