GENÇ SPORCU ALPEDO SPONSORLUĞUNDA BAŞARILARINA DEVAM EDİYOR « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Battal Gazi , Köroğlu Öldü..

3. SAYFA, KÜLTÜR SANAT

KİPAŞ HOLDİNG’ TEN KALIN’A HAYIRLI OLSUN

3. SAYFA, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

GENÇ SPORCU ALPEDO SPONSORLUĞUNDA BAŞARILARINA DEVAM EDİYOR

Bu haber 16 Mayıs 2022 - 21:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.
 • Genç sporcu Alpedo – Kervan sponsorluğunda başarılarına devam ediyor! Alpedo-Kervan spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor.Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde (KSÜ) okuyan genç sporcu Şehri Yavuz İstanbul’da düzenlenen “National Turkish Open Kickboxing WORLD CUP “şampiyonasında 46 kg büyük bayanlar mücadelesinde 9. Kez Dünya Kupası şampiyonu oldu.
 • Şampiyonaya Alpedo-Kervan lezzetleri sponsorluğunda hazırlanan ve büyük başarı elde eden genç sporcu 9-21 Ağustos tarihleri arasında Kazakistan’ın başkenti Nur-Sultan’da yapılacak olan İslam Olimpiyatlarına katılma hakkı kazanmış oldu.
 • “Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz”
 • Şampiyona sonrası açıklamalarda bulunan Alpedo-Kervan lezzetleri grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu, spora ve sporcuya her zaman destek olmaya devam edeceklerini söyledi.
 • Genç sporcu Şehri Yavuz’un başarılarından dolayı çok mutlu ve gururlu olduğuna dikkat çeken Kervancıoğlu, “Bu başarı hepimizin başarısı, bu gurur hepimizin gururu. Bizler sosyal sorumluluk projeleri kapsamında elimizden geldiği kadarıyla şehrimize ve ülkemize katkı sunacak çalışmalara destek olmaya çalışıyoruz. Ben kardeşimizin başarılarının devamını diliyorum. Kendisini tebrik ediyorum, kervan ailesi olarak spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz.”dedi.
 • “Katkılarından dolayı minnettarım”
 • Genç sporcu Şehri Yavuz ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “9. Kez Dünya Kupası şampiyonu olarak marşımızı tüm Dünyaya dinletip, bayrağımızı göndere çekmenin gururunu bir kez daha yaşıyorum. Buraya gelmemde maddi manevi bana hep destek olan Alpedo- Kervan lezzetleri grubu yönetim kurulu başkanı çok değerli Ağabeyim Sami Kervancıoğlu’na beni yetiştirip bu günlere getiren ve beni bu sporla tanıştırıp her anımda yanımda olan değerli aileme, antrenörüme, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi rektörümüz Sayın Prof. Dr. Niyazi Can Hocama, Sağlık Bilimleri Fakültesi bölüm Hocalarıma, beni destekleyen arkadaşlarıma ve bana bu gücü veren Rabbime sonsuz teşekkürler.”-Kervan spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor!
  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi’nde (KSÜ) okuyan genç sporcu Şehri Yavuz İstanbul’da düzenlenen “National Turkish Open Kickboxing WORLD CUP “şampiyonasında 46 kg büyük bayanlar mücadelesinde 9. Kez Dünya Kupası şampiyonu oldu.
  Şampiyonaya Alpedo-Kervan lezzetleri sponsorluğunda hazırlanan ve büyük başarı elde eden genç sporcu 9-21 Ağustos tarihleri arasında Kazakistan’ın başkenti Nur-Sultan’da yapılacak olan İslam Olimpiyatlarına katılma hakkı kazanmış oldu.
  “Spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz”
  Şampiyona sonrası açıklamalarda bulunan Alpedo-Kervan lezzetleri grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu, spora ve sporcuya her zaman destek olmaya devam edeceklerini söyledi.
  Genç sporcu Şehri Yavuz’un başarılarından dolayı çok mutlu ve gururlu olduğuna dikkat çeken Kervancıoğlu, “Bu başarı hepimizin başarısı, bu gurur hepimizin gururu. Bizler sosyal sorumluluk projeleri kapsamında elimizden geldiği kadarıyla şehrimize ve ülkemize katkı sunacak çalışmalara destek olmaya çalışıyoruz. Ben kardeşimizin başarılarının devamını diliyorum. Kendisini tebrik ediyorum, kervan ailesi olarak spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz.”dedi.
  “Katkılarından dolayı minnettarım”
  Genç sporcu Şehri Yavuz ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “9. Kez Dünya Kupası şampiyonu olarak marşımızı tüm Dünyaya dinletip, bayrağımızı göndere çekmenin gururunu bir kez daha yaşıyorum. Buraya gelmemde maddi manevi bana hep destek olan Alpedo- Kervan lezzetleri grubu yönetim kurulu başkanı çok değerli Ağabeyim Sami Kervancıoğlu’na beni yetiştirip bu günlere getiren ve beni bu sporla tanıştırıp her anımda yanımda olan değerli aileme, antrenörüme, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi rektörümüz Sayın Prof. Dr. Niyazi Can Hocama, Sağlık Bilimleri Fakültesi bölüm Hocalarıma, beni destekleyen arkadaşlarıma ve bana bu gücü veren Rabbime sonsuz teşekkürler.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.