Tarifi olmayan bir acı ! « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

AKEDAŞ’a Afet Eğitimi ?

EĞİTİM, EKONOMİ, TEKNOLOJİ

Vatan Uğruna Gözünü Kırpmadan Gazi Oldular..

3. SAYFA, BELEDİYE, DÜNYA, KAMU KURUM, KÜLTÜR SANAT

Tarifi olmayan bir acı !

Bu haber 11 Mayıs 2021 - 11:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tarifi olmayan bir acı !

BEKİR DOĞAN

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Kayseri yolu suçatı mevkinde meydana gelen trafik kazasında aynı aileden 4 kişi vefat etti.

     Fatma Özdemir (77) Hasan Özdemir (78) çiftçi , oğlu Ramazan Özdemir (36) ve Ramazan Özdemir’in oğlu torunları Hasan Hüseyin Özdemir (14) ile Kahramanmaraş’a gelirken, bir kamyona arkadan çarpması sonucu bir aile orada yok oldu.

      Cenazeler : Fatma ve Hasan Özdemir çiftinin cenazesi Çukurhisar Mahallesinde, Ramazan ve Hasan Hüseyin Özdemir , baba oğlu ise Karacasu Karşıyaka Mezarlığında bugün toprağa veriliyor..

     Fatma ve Hasan Özdemir yan yana defin edilirken, oğlu ve torunu ise ayrı bir mahalle de yan yana göz yaşları içinde toprağa verildi.

     Tarifi olmayan acı yaşayan Özdemir ailesi ve yakınları, Çukurhisar mahallesi, ile Karacasu Karşıyaka mahallesi arasında mekik dokuyarak tarifi olmayan bir acı yaşadılar..

      Elim bir trafik kazası ve giden 4 can..

Ölmeden önce çekilen en son resimleri, : Baba oğlu, anne ve torunları ne var ki bugün dördüde hayatta değil bir trafik kazası ve sonra gelen acı

      Korona Virüs ve sonrasında kalp krizi veya beyine kan pırtı atması soncu ölümler insanlara çaresiz acı yaşatırken, böyle bir tarfik kazası ve aynı aileden 4 kişinin vefat etmesi ise herkesi yasa boğdu..

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.