Sulamada Hibe Kazananlar Belli Oldu

Sulamada Hibe Kazananlar Belli Oldu
Sulamada Hibe Kazananlar Belli OlduKahramanmaraş İl Tamır ve Orman Müdürlüğü, 2021 yılında Damlama ve Sulama sistemi kurmak isteyen çiftçiler için hibe başvurusunda bulunanlar içinden hibe desteği hak edenler belli oldu.    ...

Sulamada Hibe Kazananlar Belli Oldu

Kahramanmaraş İl Tamır ve Orman Müdürlüğü, 2021 yılında Damlama ve Sulama sistemi kurmak isteyen çiftçiler için hibe başvurusunda bulunanlar içinden hibe desteği hak edenler belli oldu.

     2021 Bireysel Sulama Hibe Sözleşmesi İmzalamaya Hak Kazanmaları için il müdürlüğü ile sözleşme yapması gerekiyor..

      25 Şubat 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan "Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Bireysel Sulama Sistemlerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2021/7)" kapsamında, uygun bulunan ve hibe sözleşmesi imzalamaya hak kazananlara ilişkin asil ve yedek liste Kahramanmaraş İl Tarım ve Orman Müdürlüğü internet sitesinde yayınlanmıştır.

      Hibe imzalayacak yatırımcıların nüfus cüzdanı (arkalı önlü tek sayfada) fotokopisi ile Kahramanmaraş İl Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü’ne başvurmaları gerekmektedir.

      Hibe sözleşmesi son imzalama tarihi 1 Temmuz 2021 mesai bitimidir. Süresi içerisinde hibe sözleşmesi imzalamayan üreticiler herhangi bir hak talep edemeyecektir. İlanen tebliğ olunur. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.