GENÇ MÜSİAD KAHRAMARAŞ ŞUBESİ, ÖNCEKİ BAŞKANI FATİH AYGÜN VE YÖNETİMİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

GENÇ MÜSİAD KAHRAMARAŞ ŞUBESİ,  ÖNCEKİ BAŞKANI FATİH AYGÜN VE YÖNETİMİ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU
GENÇ MÜSİAD KAHRAMANMARAŞ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDUGenç MÜSİAD Kahramanmaraş, 2020 yılı şube performans sıralamasında Türkiye birincisi olarak adını altın harflerle hafızalara kazıdı. Dönemin şube başkanı Fatih Aygün...

GENÇ MÜSİAD KAHRAMANMARAŞ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

Genç MÜSİAD Kahramanmaraş, 2020 yılı şube performans sıralamasında Türkiye birincisi olarak adını altın harflerle hafızalara kazıdı. Dönemin şube başkanı Fatih Aygün ödül ve plaketini Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Kasapoğlu’nun elinden aldı.

2019 Ağustos ayında Genç MÜSİAD Kahramanmaraş Başkanlığını devralan Fatih Aygün, güçlü Yönetim Kurulu ile göreve geldiği ilk günden bu yana azmi, gayreti,  yaptığı proje çalışmalarıyla sürekli kamuoyunun takdirini alarak ilimiz gündeminde adından sıkça bahsettirdi.

Aygün; “Genç Müsüad, 56 yurt içi 32 yurt dışı temsilciliği olan "Yüksek Ahlak, Yüksek Teknoloji” düsturuyla hareket eden, Türkiye'nin ve dünyanın sosyal, kültürel, ekonomik ve teknolojik alanlarda kalkınmasını sağlayan bir kurumdur. Mevcudiyetlerini sadece ticari başarılarıyla değil, dürüstlük ve adil rekabetle birlikte değerlendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan genç iş insanlarının bir araya gelmelerinde, birlikte ülkesine yararlı hizmetlerde bulunmalarında, yenilikçi, etkili, katma değerli sınai-ticari oluşumların ortaya çıkmasında etken ve birleştirici bir rol üstlenmektedir” dedi.

Türkiye birinciliği gururunu ilimize taşıyan Fatih Aygün, şu açıklamalarda bulundu;

“Kahramanmaraş Genç Müsiad bayrağını devraldığımız günden devredinceye kadarki süreçte, kendini geliştiren ve sürekli ileriyi gösteren bir yol haritası üzerinde aktif çalışmalarımız ile etkin bir genç sivil toplum kuruluşu olarak Kahramanmaraş ve ülke gündeminde belirleyici olduk.

Yönetim Kurulumuzla görev süremiz boyunca takip edildiği gibi; Hakkın ve hukukun, barışın ve güvenin, adaletin ve refahın sağlanması adına; doğrunun, faydalı olanın, adil olanın ve Hakkın hakimiyeti için var gücümüzle çalıştık. Yüksek ahlaklı, köklerini maziden koparmamış, kültürüne sımsıkı sahip çıkan, ticaret bilinciyle yetişen yeni nesillerin ortaya çıkması adına “Emr-i bil ma’ruf, nehy-i anil münker” ilkesinin rehberliğinde iman-amel bütünlüğünde bize yüklenen bu mesuliyet ve misyonla görevimizi tamamladık.

Hedef olarak belirlediğimiz Türkiye birinciliğine ulaşmış olmanın gururuyla tüm Yönetim Kuruluma teşekkür ediyor, çalışmalarımızı değerlendirip bizlere bu ödülü layık gören kıymetli Müsiad ailesine şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

 Başkan Aygün kısa süre önce yaş haddinin dolması sebebiyle görevini Samet Beşen'e devretmişti..

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.