TÜRKOĞLU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN YEDİ GÜZEL ADAMIN İZİNDE PROJESİ
![](https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/TURKOGLU-YEDIGUZEL-ADAM-1-1024x1024.jpg)
TÜRKOĞLU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN YEDİ GÜZEL ADAMIN İZİNDE PROJESİ
Kahramanmaraş’ın Türkoğlu İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencilerin manevi duygularının güçlendirilmesi amacıyla Yedi Güzel Adamın izinde” isimli bir projeye bir etkinlikle başladı.
![](https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/TURKOGLU-YEDIGUZEL-ADAM-2.jpeg)
Konu hakkında açıklama yapan Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Aydoğan Şunları belirtti; Bu proje ile ilçemizde bulunan öğrencilerimizin milli manevi duygularının gelişmesi, bilgi-beceri ve yeteneklerinin artırılması, ahlaki ve evrensel değerlerinin özünmesi, duygu ve hayal dünyalarının zenginleşmesi, okuma yazma becerilerinin artırılması, ulusal-yerel şair ve yazarlarımızı tanımaları, onların fikir ve düşüncelerini özümseyip yaşamlarında kullanmalarına rehberlik etmesi hedeflenmektedir” dedi
Aydoğan; “Proje kapsamında ilk etkinliğimiz; “Yedi Güzel Adam’ın Tanıtılması” etkinliği ile gerçekleştirildi. Etkinliği sunumunu ilimizin yetiştirdiği, Eğitimci-Yazar ve Şair Duran Boz hocamız tarafından gerçekleştirdik” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.