GÜREŞ FESTİVALİ İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ
Yayınlanma:
GÜREŞ FESTİVALİ İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİKahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklamayla Pazar günü yapılacak olan güreşlerin ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.Yapılan açıklma ise şöyle; “26 Eylül...
![](https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2021/09/KBB.jpg)
GÜREŞ FESTİVALİ İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklamayla Pazar günü yapılacak olan güreşlerin ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.
Yapılan açıklma ise şöyle; “26 Eylül 2021 Pazar günü gerçekleştirilmesi planlanan 29. Geleneksel Karakucak Güreş Festivali ileri bir tarihe ertelenmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.