Vali Coşkun Ekinöz’üne çıkarma yaptı « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Çankırı’da Dondurma Rüzgarı

3. SAYFA, DÜNYA, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

Vali Coşkun Ekinöz’üne çıkarma yaptı

Bu haber 27 Mayıs 2021 - 11:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dünyaca Ünlü Cela İçmeleri ile Turizm Merkezi konumundaki Ekinözü ilçesine

Vali Coşkun Çıkarma Yaptı

 EKİNÖZÜ / Kahramanmaraş’ın Ekinözü ilçesine yeni atanan Kaymakam Muhammed Huzeyfe Onur’a hayırlı olsun ziyareti yapan Vali Ömer Faruk Coşkun, Ekinözü Kaymakamlığına bağlı kurumları  ziyaret etti.

     Şifa kaynağı , dünyaca ünlü Cela – Ekinözü içmeleri sebebi ile Turizm sezonuna hazırlanan ilçeye yeni atanan : Ekinözü Kaymakamlığı’na vekaleten atanan Kaymakam Vekili Muhammed Huzeyfe Onur’a hayırlı olsun dileklerini ileten Vali Coşkun, Kaymakam V. Onur’un, ilçemizde başarılı hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu.

     Vali Coşkun ayrıca, Kaymakam V. Onur ve Ekinözü Belediye Başkanı Bilal Eker’den, ilçenin ekonomik yapısı, eğitim, sağlık ve asayiş hizmetleri, tarihi ve kültürel varlıkları ile tarımsal faaliyetleri hakkında bilgiler alarak, yapılacak kamu hizmetlerinin her aşamasında birlikte gayret gösterileceğini ifade etti.

     Kaymakamlık binasındaki  hizmet veren kamu birimlerinini de gezen Vali Coşkun, personelle de bir süre sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

      Vali Coşkun’a ziyaret esnasında, Kaymakam Vekili Muhammed Huzeyfe Onur’un yanı sıra Belediye Başkanı Bilal Eker ve ilgili kamu kurum ve kuruluşu temsilcileri eşlik etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.