İlçemize Hizmet Üretiyoruz” « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Türkoğlu ‘lu Gençler TEKNOFEST Sevdi

3. SAYFA, BELEDİYE, TEKNOLOJİ

İlçemize Hizmet Üretiyoruz”

Bu haber 13 Ağustos 2021 - 9:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay

“İlçemize Hizmet Üretiyoruz”

DULKADİROĞLU / Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçe Belediye Başkanı Necati Okay, Bertiz bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Kırım Konkasör tesisi ile ilgili konuştu. Başkan Okay, bu tesiste üretilen malzeme ile Bertiz bölgesinin yol standardının yükseldiğini söyledi.
     Tesislerde bir inceleme yapan Başkan Necati Okay, imkan olursa hizmet olur, bu sebeple bu tesisler çok önemli , olduğunu söyledi.

     Göreve geldiği günden bu yana bölgesinin gelişmesi, kalkınması ve standardının yükselmesi adına gece gündüz çalışan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ortaya koydukları projelerin ilçenin gelişimine büyük katkı sağladığını söyledi.
Özellikle Bertiz bölgesinin yol problemini ortadan kaldırma adına çalışmalar yaptıklarını kaydeden Başkan Okay, konuyla ilgili şunları söyledi: “Dulkadiroğlu ilçemizin gelişmesi, kalkınması ve standardının yükselmesi adına projeler yapıyor, hizmet üretiyoruz. Bu bağlamda Bertiz bölgemize yaptığımız alt yapı çalışmalarını kolaylaştırma adına bölgeye bir tesis kurduk. Bu tesisimiz Kırım Konkasör olarak belli ölçülerde alt yapı malzemesi üretmektedir. Bize ve bölgeye çok büyük avantajları var. Malum bölgemiz uzak ve zorlu arazi şartlarına sahip. Biz bu şartları ortadan kaldırma adına bölgemize bu tesisi kazandırdık. İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için üretmeye devam edeceğiz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.