NAZAR TEKSTİL’E İHRACATINI EN ÇOK ARTIRAN FİRMA ÖZEL ÖDÜLÜ VERİLDİ

NAZAR TEKSTİL’E İHRACATINI EN ÇOK ARTIRAN FİRMA  ÖZEL ÖDÜLÜ VERİLDİ
NAZAR TEKSTİL’E İHRACATINI EN ÇOK ARTIRAN FİRMA ÖZEL ÖDÜLÜ VERİLDİ Tekstil’e ihracatını en çok arttıran başarı özel ödülü verildi!İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) tarafından düzenlenen...

NAZAR TEKSTİL’E İHRACATINI EN ÇOK ARTIRAN FİRMA ÖZEL ÖDÜLÜ VERİLDİ Tekstil’e ihracatını en çok arttıran başarı özel ödülü verildi!
İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) tarafından düzenlenen tekstil sektörüne değer katan İhracatçılar ödül töreninde, Nazar Tekstil öne çıktı.
Sektörün gelişimine ve ülkeye katkılarının her yıl ödüllendirildiği tekstil sektörüne değer katan İhracatçılar ödül töreninde Türkiye’nin devleri ödüllerine kavuştu. İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB)’in düzenlediği tören de Kahramanmaraş’a önemli bir ödül geldi. Tekstil sektörüne değer katan İhracatçılar ödül töreninde, Nazar Tekstil ihracatını en çok arttıran firma ödülü Nazar Tekstil’e verildi. İTHİB Başkanı Ahmet Öksüz, bu özel ödülü Nazar Tekstil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Balduk’a teslim etti.
Nazar Tekstil İhracat departmanından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Balduk Tavukcuoğlu, “Nazar Tekstil olarak 30.09.2021 itibari ile ihracat satış rakamımız EURO bazında geçen yılın aynı dönemine göre %255 oranında arttı. Aynı dönem satışlarımızın %44’ü ihracat satışıdır. Nazar tekstil ailesi olarak ülkemizin ve Kahramanmaraş’ın dış ticaret hacmine destek olduğumuz için çok mutluyuz. Bu ödül çalışanlarımız ve yönetimimiz ortak başarısıdır. Nazar Tekstil tüm unsurları ile aile bağları ile çalışıyor. Birlikte çalışmanın ve işine sıkı sıkı sarılmanın meyvesi şehrimize ve ülkemize ihracat olarak dönüyor”dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.