MİGROS KALİTE YÖNETİM BELGELERİNİ 55’E YÜKSELTTİ

MİGROS KALİTE YÖNETİM BELGELERİNİ 55’E YÜKSELTTİ
MİGROS’UN ÜSTÜN HİZMETİ TESCİLLENMEYE DEVAM EDİYORMİGROS KALİTE YÖNETİM BELGELERİNİ 55’E YÜKSELTTİPerakende sektörünün en çok kalite yönetim belgesine sahip şirketi Migros, müşterileri için sunduğu güvenilir ve...

MİGROS’UN ÜSTÜN HİZMETİ TESCİLLENMEYE DEVAM EDİYOR

MİGROS KALİTE YÖNETİM BELGELERİNİ 55’E YÜKSELTTİ

Perakende sektörünün en çok kalite yönetim belgesine sahip şirketi Migros, müşterileri için sunduğu güvenilir ve kaliteli hizmetini birçoğu sektörde ilk olan kalite belgeleriyle tescil ettirmeye devam ediyor. Migros, kalite yönetimi alanındaki çalışmalarını hızlandırarak dağıtım merkezlerinin, sebze meyve depolarının ve ev dışı tüketim (toptan) depolarının tamamını Covid 19 Güvenli Hizmet/Üretim kapsamında belgelendirerek belge sayısını 55’e yükseltti.

Perakendeye 67 yıldır öncülük eden Migros; müşterilerine her zaman en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Gıda güvenliği, kalite, çevre yönetimi, müşteri memnuniyeti, iş sağlığı ve güvenliği, Covid-19 güvenli üretim/hizmet belgeleri, iyi tarım uygulamaları, yeşil ofis, sürdürülebilirlik gibi pek çok alandaki çalışmalarıyla sektörünün en çok kalite yönetim belgesine sahip şirketi Migros, sertifika sayısını 55’e yükselterek geleceğin perakendesine bugünden hazır olduğunu bir kez daha gösterdi.

Mart ayında 40 adet sertifikaya sahip olan Migros, müşterilerine her alanda yüksek kaliteli hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarını hızlandırarak Haziran ayında tüm dağıtım merkezlerini, sebze meyve depolarını ve ev dışı tüketim (toptan) depolarını Covid 19 Güvenli Hizmet/Üretim kapsamında belgelendirdi. COVID-19 pandemisiyle mücadele kapsamında sektöründe ilk kez TSE COVID-19 Güvenli Hizmet/Üretim Belgesi’nin sahibi olan Migros’un, tüm dağıtım merkezleri, sebze meyve depoları, ev dışı tüketim (toptan) depoları, üretim tesisleri, Taze Direkt ve e-ticaret operasyonları, seçili ofisleri, mağazaları ile alışveriş merkezleri bu belgeyi almaya hak kazandı.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamlayan Migros ayrıca, TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, TS ‘EN ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ ve ‘TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerinin sürdürülebilirliğini sağladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.