BALDUK AİLESİ ÇALIŞANLARINA DESTEKTE OLMAKTA ÖNCÜ OLDU

BALDUK AİLESİ ÇALIŞANLARINA DESTEKTE OLMAKTA ÖNCÜ OLDU
BALDUK AİLESİ ÇALIŞANLARINA DESTEKTE OLMAKTA ÖNCÜ OLDUBalduk ailesi,   Mayıs ayından bu yana çalışanlarına verdiği nakit ve gıda yardımı desteği ile  yine  öncü ve örnek oldu. Şimdiye kadar Mayıs, Temmuz...

BALDUK AİLESİ ÇALIŞANLARINA DESTEKTE OLMAKTA ÖNCÜ OLDU

Balduk ailesi,   Mayıs ayından bu yana çalışanlarına verdiği nakit ve gıda yardımı desteği ile  yine  öncü ve örnek oldu. Şimdiye kadar Mayıs, Temmuz ve Ekim ayları için çalışanlarına  kişi başı 750'şer TL maddi destek veren  Nazar Tekstil, kişi başı 500 TL ek gıda yardımı ile kişi başına toplamda 2. 750 TL maddi destek vermişti. Çalışanlarına desteğini sürdüren Nazar Tekstil, ek olarak Kasım ayında da kişi başına 750 TL maddi destek vereceğini çalışanlarına duyurdu.  Balduk ailesinin bunu başlatması sonrasında diğer  bazı fabrikalarda  çalışanlarına destek vermeye başladı.   

BALDUK AİLESİ KASIM AYINDA DA ÇALIŞANLARINA 750 TL MADDİ DESTEK VERECEK

Günümüzde zorlaşan yaşam koşulları çalışanları ciddi derece de etkilerken bir çok kurum ve kuruluş çalışanlarına yönelik maddi destek açıklaması yapıyor. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Onursal Başkanı Mehmet Balduk'un kurucusu olduğu Nazar Tekstil, Ekonomik darboğazı öngörerek Mayıs ayından bu yana çalışanlarına verdiği mali desteklerle herkese örnek oldu. Bu zor şartlarda çalışanlarının yanında olan firmalar birer birer destek açıklaması yaparken Nazar Tekstil, Mayıs ayından bu yana başlattığı mali destek programına Ekim ve Kasım aylarını da dahil her ay için kişi başı 750 TL ek ödeme yapacağını açıkladı.

TÜM ÇALIŞANLARININ ÜNİVERSİTEDE OKUYAN ÖRENCİLERİ İÇİN 400 TL BURS DESTEĞİ VERİYOR

Balduk ailesi,  2021 Mayıs ayından itibaren zorlaşan ekonomik koşulları düşünerek çalışma arkadaşlarının yaşam koşullarına katkı da bulunmaya başlamıştı. Mayıs ayından bu yana Ekim ve Kasım aylarını da dahil ederek tüm çalışanlarına kişi başı 3.500 TL maddi destek sağlamış oldu. Ayrıca yaptırdığı Okullarla Eğitime destek verdiği bilinen Balduk ailesi, tüm çalışanlarının Üniversite eğitimi alan öğrencilerine de kişi başı aylık 400 TL Burs desteği veriyor.

BALDUK AİLESİ  VE  ÇALIŞANLARI  ÇALIŞANLARININ  YANINDA

Çalışanlarına ve çalışma arkadaşlarına verdiği değer ve desteklerle de bilinen Nazar Tekstil Yönetiminin bizler çalışanlarımız ile bir aileyiz ve ailemizin parçası olan tüm çalışanlarımızın eskiden olduğu gibi bugün de yanlarında olmaya devam edeceğiz biz birlikte çalışıyoruz birlikte kazanacağız görüşünü dile getirdikleri öğrenildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.