DULKADİROĞLU’NDAN BERTİZ KILAĞLI’DA YOL VE KİLİT PARKE ÇALIŞMASI « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Kahramanmaraş Kitap Fuarı Açıldı

EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT

BALDUK AİLESİ ÇALIŞANLARINA DESTEKTE OLMAKTA ÖNCÜ OLDU

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KAMU KURUM, KÜLTÜR SANAT

DULKADİROĞLU’NDAN BERTİZ KILAĞLI’DA YOL VE KİLİT PARKE ÇALIŞMASI

Bu haber 24 Eylül 2021 - 17:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DULKADİROĞLU’NDAN BERTİZ KILAĞLI’DA YOL VE KİLİT PARKE ÇALIŞMASI

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bertiz bölgesinde yoğun çalışmalarını sürdürüyor. Kılağlı mahallesinde yol açma ve kilit parke çalışması yapan ekipler, kış öncesinde çalışmalarını tamamlamayı hedefliyor.

Kış ayları öncesinde Bertiz bölgesinde ihtiyaç duyulan yol açma ve yenileme çalışmalarını tamamlamayı hedefleyen Dulkadiroğlu Belediyesi, Kılağlı mahallesinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Yeni yol açma ve kilit parke çalışması yapan ekipler, bölgenin yol standardının yükseltildiğini söyledi.
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Necati Okay, şunları söyledi; “Dulkadiroğlu ilçemizin daha güzel hale gelmesi için yoğun bir çaba harcıyoruz. Bu noktada özellikle kırsal mahallelerimizde alt yapı çalışmaları yapmaktayız. Ulaşım konusunda çok hassas olduğumuzu her fırsatta dile getirdik. Şuanda ekiplerimiz ilçemizin tamamında asfalt, kilit parke ve yeni yol açma çalışmalar yapmaktalar. Özellikle bu çalışmaları kış aylarından dolayı Bertiz bölgemizde daha yoğun bir şekilde yapıyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.