Bilge Akademi de Firikli Moral Günü « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Bilge Akademi de Firikli Moral Günü

Bu haber 22 Haziran 2021 - 8:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bilge Akademi de Firikli Moral Günü

Öğrencileri Üniversite Sınavına hazırlayan Bilge Akademi Eğitim Kurumu, önceki gün, öğrencilerine davul zurna eşliğinde firik ve dondurma ikramı ile moral günü düzenledi.

     Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde bulunan Bilge Akademi kurum müdürü İhsan Bayazıt , Önümüzdeki Pazar günü öğrencilerimiz sınava girecek, morallerini yüksek tutmak için kurum olarak Tarhana Firiği, Dondurma, Davul zurna ile bir moral günü düzenledik . günümüze eski milletvekilimiz Sıtkı Güvenç , Saçaklızade Vakfı Başkanı Ali Demirdöven hocamız ve dostlarımız katıldı.

    Korona Virüs sebebi ile sürekli sekteye uğrayan eğitim sektörü , 2 yıldan beri zor günler geçirdiğini anlatan İhsan Bayazıt: “ Her şeye rağmen hayat devam ediyor, Hayatın akışı içinde bizde görevimizi yaparak, öğrencilerimizi en iyi şekilde sınava hazırladık, Pazar günü sınav var , öğrencilerimizin yüksek moralle sınava girmesi gerekiyor, kurum olarak biz, evde anne ve babası ise çocuklarımıza yüksek moral vererek sınava girmelerini sağlamamız gerektiği için, Tarhana Firiği , dondurma ikram ettik, davul zurna ile gönüllerince eğlence düzenledik,” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.