BAŞKANLAR VE DULKADİROĞLU KAYMAKAMI DOĞUKENTTE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİLER

BAŞKANLAR VE DULKADİROĞLU KAYMAKAMI DOĞUKENTTE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİLER
BAŞKANLAR VE DULKADİROĞLU KAYMAKAMI DOĞUKENTTE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİLERDoğukent Mahallesi’nde bölgedeki muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Hükümetimiz, belediyelerimiz, muhtarlarımız...

BAŞKANLAR VE DULKADİROĞLU KAYMAKAMI DOĞUKENTTE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİLER

Doğukent Mahallesi’nde bölgedeki muhtarlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Hükümetimiz, belediyelerimiz, muhtarlarımız ve diğer tüm kurumlarımızla hep birlikte ülkemiz için çalışıyoruz. Allah memleketimizi her türlü afetlerden muhafaza eylesin” dedi.

AK Parteli Başkanlar ve ve Dulkadiroğlu Kaymakam’ı  bugün Doğukent’e Mahlle Muhtarlığını ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldiler. Doğukent Mahallesi Muhtarlığı’nda gerçekleştirilen ziyarete Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör,  Dulkadiroğlu Kamakamı Kadir Okatan, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, ve AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel,’in yanı sıra bölgenin çok sayıda muhtarı katıldı. Kent nüfusunun yoğunlaştığı doğu bölgesine ilişkin yatırımlara ve projelere ilişkin istişarelerde bulunulan toplantı sonrası Başkan Güngör, “Fırsat buldukça muhtarlarımızla ve hemşehrilerimizle bir araya geliyor, hem bölgenin hem mahallelerimizin sorunlarını istişare ediyoruz. Onların taleplerini alıyoruz ve bunları da imkânlar ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz. Ben bugün Doğukent muhtarlarımız Ahmet Bayraktar'a ev sahipliği ve güler yüzü için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

EL BİRLİĞİYLE GÜÇLÜ TÜRKİYE

Açıklamasının devamında bir süredir farklı şehirlerde meydana gelen yangınlara da değinen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Bugünlerde zor bir süreç geçiriyoruz. Özellikle Akdeniz bölgemizde ağırlıklı olmak üzere birçok yangın çıktı, ciğerlerimiz yandı. Devletimiz, belediyelerimiz bütün imkanlarıyla bu yangınları büyük ölçüde kontrol altına aldı. Vatandaşlarımızın da bu süreçte çok büyük destekleri oldu. Rabbim bu yangınları çıkaranlara fırsat vermesin. Allah memleketimizi her türlü afetlerden muhafaza eylesin. Milletimizin birliği, bütünlüğü her şeyin her türlü takdirin üstünde. Bizde Kahramanmaraş olarak o bölgedeki her türlü destek ve ihtiyaç taleplerine elimizden geldiği ölçüde cevap veriyoruz. Tekrar milletimize geçmiş olsun diyorum. Yangın söndürme sürecinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.