YEDİDEN YETMİŞE ATATÜRK SEVGİSİ

YEDİDEN YETMİŞE ATATÜRK SEVGİSİ
YEDİDEN YETMİŞE ATATÜRK SEVGİSİSABRİYE KÜNCÜLÜ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ ATATÜRK’Ü ANDIBüyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye genelinde düzenlenen etkinliklerle anıldı.Gaziantep merkez Şehitkamil İlçesi’nde...

YEDİDEN YETMİŞE ATATÜRK SEVGİSİ

SABRİYE KÜNCÜLÜ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ ATATÜRK’Ü ANDI

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye genelinde düzenlenen etkinliklerle anıldı.

Gaziantep merkez Şehitkamil İlçesi’nde bulunan Sabriye Küncülü Anaokulu öğrencileri de Büyük Atatürk’e sevgilerini şiirler okuyarak ve öğretmenlerinin anlattıklarını tekrarlayarak ifade etti.

Sabriye Küncülü Anaokulu Arılar Sınıfı öğrencileri de öğretmenleri Eda Hançerli’nin Anlattıkları dinlediler ve şiirler okudular, Atatürk görseli önünde fotoğraf çektirdiler.

Öğretmen Hançerli, Büyük Önder Atatürk’ün, "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir, benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız bu kafidir" dediğini belirterek, “Bizler de geleceğimizin mimarı çocuklarımızla Atamızın ilke ve inkılaplarını yaşatıyor ve onu özlemle anıyoruz. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, vatanı ve milleti adına yaptığı büyük işler için minnettarız” dedi.

Anaokulu öğrencisi Deniz Karayakupoğlu, Atatürk görseli yanında fotoğraf çektirirken “Atatürk Ölmedin, Kalbimizde Yaşıyorsun” diyerek seslendi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.