“Çalışana Baklava Var “

“Çalışana Baklava Var “
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör“Çalışana Baklava Var “BEKİR DOĞANKAHRAMANMARAŞ/ Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, yoğun trafiğin olduğu sanayi sitesindeki gece asfalt çalışma...

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör

“Çalışana Baklava Var “

BEKİR DOĞAN

KAHRAMANMARAŞ/ Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, yoğun trafiğin olduğu sanayi sitesindeki gece asfalt çalışma ekibini ziyaret ederek, işçilere elleri ile baklava ikram ederek yedirdi..

     Kahramanmaraş Küçük Sanayi Sitesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Sanayi sitemizde altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Ekiplerimiz asfalt çalışmalarına başladı. Yaya yolu, refüjleri ve çevre düzenlemesiyle caddemiz daha modern bir görünüme kavuşacak” dedi.

      Çalışanın moral ve motivasyonunun en yüksek seviye de tutmak için her zaman işçilerin yanında olan : Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Nuri Arıkan Caddesi’nde gece dökülen sıcak asfalt çalışmasını incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Meclisi üyelerinin de yer aldığı ziyarette konuşan Başkan Güngör, “Sanayi esnafımızdan gelen talepler üzerine, onların mağduriyet yaşamamaları için çalışmalarımızı gece saatlerinde sürdürüyoruz. Burada öncelikle altyapıyı iyileştirdik. Su, kanalizasyon ve yağmursuyu hattını yeniledik. Burada altyapı, yol, refüj ve kaldırımların yenilenmesiyle caddemiz daha güzel bir çehreye kavuşmuş olacak” diye konuştu.

Yatırım 100 Milyon TL’yi Bulacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör açıklamasının devamında, “Sanayimizin eski bir yerleşkesi var. Şehrimiz büyüdükçe, kapasitesi arttıkça yeni alanlara ihtiyaç duyuluyor. Mevcut sanayinin yukarısında yeni yerleşke alanı çalışmalarımız devam ediyor. Kooperatifimiz ve esnafımızla istişare halinde, bir plan dâhilinde su, kanalizasyon ve yol çalışmalarımız için 50 Milyon TL’nin üstünde bir kaynak ayırdık ve ihalesini gerçekleştirdik. Yeni yerleşkedeki çalışmalar da sonuçlandığında Küçük Sanayi Sitemize 100 Milyon TL’ye yakın bir yatırım yapmış olacağız. Ve esnafımız yeni yerlerine geçmiş olacak. Bu yeni yerleşim alanının hayata geçmesiyle 10 bin civarında bir istihdam öngörülüyor. Burada, gece saatlerinde özveriyle çalışan tüm ekiplerime, mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.