Zabun: “Ekonomide yeni atılımların tam zamanıdır” « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/zabun-ekonomide-yeni-atilimlarin-tam-zamanidir/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Zabun: “Ekonomide yeni atılımların tam zamanıdır”

Bu haber 02 Temmuz 2018 - 9:33 'de eklendi ve 715 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimlerinin ardından bir değerlendirme yaparak “Demokrasi güçlü bir şekilde sandığa yansımış, halkımız yeni bir yönetim sistemi ve daha dinamik bir siyaset zemini için iradesini ortaya koymuştur” dedi.
KMTSO Başkanı Zabun yaptığı açıklamada, seçimlerde gösterilen başarı nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakını tebrik etti. Zabun “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.
Zabun şöyle konuştu: “24 Haziran seçim sonuçlarının ülkemize, milletimize, şehrimize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum. Yüksek bir katılım ile gerçekleşen bu seçimlerde demokrasi ve millet iradesi sandığa yansımıştır. Halkımız yeni bir yönetim sistemi ve daha dinamik bir siyaset zemini için iradesini ortaya koymuştur. Bundan sonra Meclis’te temsil gücü elde eden tüm partiler büyük bir sorumluluk ile ülkemizin refahı, kalkınması ve ileri demokrasi ile küresel ölçekte gelişmesi adına siyaset üretecektir. Ülkemizin son yıllarda elde ettiği kazanımların, istikrar ve güven ortamının daha da güçlenmesi açısından yeni yönetim sistemi önemli bir fırsat oluşturmaktadır. Artık bu yeni dönemde güçlü ekonomi politikalarıyla yatırım, ihracat ve teknolojik ilerleme ile millileşme konusunda yeni atılımların, ekonomide yeni hikayeler yazmanın tam zamanıdır” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN