“Yüz Yüze Eğitim Hayırlı Olsun “ « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Aksu Tv Acı Günü

3. SAYFA, ASAYİŞ

Vali Coşkun :” Kar’la başarılı bir mücadele ettik,”

BELEDİYE, DÜNYA, KAMU KURUM, KÜLTÜR SANAT

“Yüz Yüze Eğitim Hayırlı Olsun “

Bu haber 06 Eylül 2021 - 11:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay

“Yüz Yüze Eğitim Hayırlı Olsun “

DULKADİROĞLU/ Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçe Belediye Başkanı Necati Okay, 2021-2022 eğitim öğretim yılı yüz yüze eğitime başlanması ile öğrencileri tebrik ederek,” Maske , Mesafe , temizlik kurallarına uyalım, “ dedi.

     Çocuklarımızın okulları şenlendirmesi üzerine gazetemize bir açıklama yapan  Başkan Okay, “  öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum, ancak, hep beraber el birliği ile maske, mesafe temizlik kurallarına uyarsak, bu illetten knurtuluruz okullarımızda bir daha kapanmaz,” dedi..
     Öğrencilerin eğitim öğretim yılı heyecanını paylaştığını ifade eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, mesajında şunları söyledi: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın eğitimi olmazsa olmazımızdır. Pandemi süreciyle birlikte zorlu dönemlerden geçsek de, bu zorlukların üstesinden gelmeyi bildik. Çocuklarımızın eğitim öğretime olan özlemlerini biliyoruz. Coşku içerisinde okullarına koşturan yavrularımızı görmekten duyduğumuz memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Onların mutlulukları bizleri ayrıca mutlu ediyor, azim ve gayretleri bizlere güven veriyor. Evlatlarımızın yeni eğitim öğretim yılında başarılı olmalarını, vatanına, devletine ve milletine faydalı birer birey olmalarını canı gönülden diliyorum. Tüm öğrencilerimizin yeni eğitim öğretim yılını en kalbi duygularımla kutluyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.