YENİ KURALLARI DULKADİROĞLU GENÇLİK MERKEZİ’NDE ÖĞRENDİLER « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

YENİ KURALLARI DULKADİROĞLU GENÇLİK MERKEZİ’NDE ÖĞRENDİLER

Bu haber 09 Kasım 2021 - 14:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.

YENİ KURALLARI DULKADİROĞLU GENÇLİK MERKEZİ’NDE ÖĞRENDİLER

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun organizasyonunda Kahramanmaraş İl Hakem Kurulu tarafından,  Yönetici, Antrenör ve Sporcular sezon öncesinde yeni kurallar hakkında Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nde düzenlenen toplantıda bilgilendirildi.

Kahramanmaraş’ta sporun ve sporcunun yanında olmayı sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, yeni sezona hazırlanan Kahramanmaraş Amatör Futbol Ligi için yeni sezon toplantısına ev sahipliği yaptı. Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nde düzenlenen toplantıda, pandemi dolayısıyla değişen ve eklenen kuralar hakkında bilgilendirme semineri gerçekleştirildi. Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun organize ettiği toplantıda, kuralları Kahramanmaraş İl Hakem Kurulu anlattı. Kulüp yöneticileri, antrenör ve sporculara kural değişiklikleri detaylı bir şekilde aktardı.
Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Ekrem Karaoğlan, “Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve Dulkadiroğlu Belediyemiz her zaman sporun ve sporcunun yanında, bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum” diyerek toplantının verimli geçmesini temenni etti.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.