VALİ COŞKUNDAN KAHRAMANMARAŞ GAZETECİLER CEMİYETİ’NE ANLAMLI ZİYARET « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

KİMSE SOKAKTA KALMASIN!

BELEDİYE, YEREL HABERLER

EKİPLER GECEDEN SABAHA TUZLAMA YAPTI

BELEDİYE, YEREL HABERLER

VALİ COŞKUNDAN KAHRAMANMARAŞ GAZETECİLER CEMİYETİ’NE ANLAMLI ZİYARET

Bu haber 11 Ocak 2022 - 15:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Derneği (KMGCD) ziyaret etti.
Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Derneği (KMGCD) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde ziyaretçi akınına uğradı. Kentte ki çeşitli STK ve siyasi parti temsilcileri KMGCD Başkanı Sermet Çuhadar ziyaret ederek, Başkan Çuhadar’ı nezdinde tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Bu kapsamda bir ziyarette Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’dan geldi. Ziyarette Vali Coşkun’u Başkan Sermet Çuhadar ve Yönetim Kurulu Üyeleri karşıladı. Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Sermet Çuhadar’a çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Çuhadar ise Vali Coşkun’a bu nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.


VALİ COŞKUN: BASIN MENSUPLARIMIZ DOĞRU BİLGİ İÇİN ÖZVERİ GÖSTERİYOR

Ziyarette konuşan Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, şunları söyledi: “Gazeteci arkadaşlarımız gecesini gündüzüne katarak, fedakâr bir şekilde sahada doğru bilginin vatandaşımıza ulaştırılması noktasında çok büyük gayret gösteriyorlar. Şehrin kalkınması için ekonomik, kültürel ilerlemesi için ciddi katkılar sunuyorlar. Bu anlamda gazetecilerimize ilimiz adına teşekkür ediyoruz. Özellikle günümüzde dijital medya yaygınlaşmaya başladı. Bir takım düzenlemeler yapılacak. İnşallah o düzenlemelerde sizlerin beklentileri doğrultusunda yapılır. Bu vesile ile basın mensuplarımızın bir kez daha 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum”dedi.

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sermet Çuhadar ise Basın mensuplarının yaşadığı zorluklardan bahsetti. Pandemi süreci boyunca basın mensuplarının çok sıkıntı çektiğini söyledi. Çuhadar Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun’ nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini de söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.