Vali Coşkun: “ Kahraman Gazilerimize Minnettarız !” « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Kahramanmaraş Kitap Fuarı Açıldı

EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT

BALDUK AİLESİ ÇALIŞANLARINA DESTEKTE OLMAKTA ÖNCÜ OLDU

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KAMU KURUM, KÜLTÜR SANAT

Vali Coşkun: “ Kahraman Gazilerimize Minnettarız !”

Bu haber 22 Eylül 2021 - 14:52 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun Gazileri Ziyaret Etti..

Vali Coşkun: “ Kahraman Gazilerimize Minnettarız !”

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, gazileri evlerinde ziyaret ederek hoş sohbet etti, çaylarını içti..

Ziyaretler kapsamında Vali Coşkun, Kore Gazimiz Şükrü Türkmen ve kıymetli ailesi, vefat eden Kıbrıs Gazimiz Hasan Baykuş’un saygıdeğer ailesi, Gazi P. Uzm. Çvş, Kamil Vural ve değerli ailesiyle bir araya geldi.

    Ziyaretlerde gazilerimiz ve aileleriyle ile bir süre hasbihal eden Vali Coşkun, “Sizler bize devletimizin ve milletimizin emanetisiniz. Elimizden geldiğince şehit ailelerimiz ve gazilerimizle bir araya gelip hallerini hatırlarını sormaya çalışıyoruz. Bilinmelidir ki, üzerinde yaşadığımız coğrafyanın aziz milletimiz için vatan haline dönüşmesi, şehit ve gazilerimizin canları pahasına verdikleri ulvi mücadele ile gerçekleşmiştir. Bu cennet vatan uğruna cepheden cepheye koşan ve şehit olmayı göze alan Gazilerimiz, cesaretin ve fedakârlığın simgesi, ülkemizin medarı iftiharıdır.

     Bu vesileyle, kutsal vatan topraklarımızın her karışında kanı ve alın teri olan ecdadımıza, şehitlerimize ve ebediyete irtihal eden gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Aziz şehitlerimizin saygıdeğer ailelerine, kahraman gazilerimize ve kıymetli ailelerine de en içten duygularımla saygılarımı sunup, hayırlı ve sağlıklı bir ömür niyazında bulunuyorum,” dedi.

      Gazilerimiz ve kıymetli aileleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Coşkun’a, nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ettiler.

     Ziyaretler sonrasında Vali Coşkun, mahallelerimizdeki vatandaşlarımızla da selamlaşıp bir süre hasbihal etti.

     Vali Ömer Faruk Coşkun’a ziyaretleri esnasında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya’da eşlik etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.