Toymar’ın Yaz Servis Kampanyasını kaçırmayın « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/toyota-toymarda-yaz-servis-kampanyasini-kacirmayin/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Toymar’ın Yaz Servis Kampanyasını kaçırmayın

Bu haber 18 Haziran 2018 - 16:38 'de eklendi ve 1.168 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ta hizmet veren Toyota Plaza Toymar’ın, geleneksel “Yaz Servis Günleri Kampanyası” ile Toyota sahipleri yaza bakımlı ve güvenle girecek. 30 Haziran tarihine kadar sürecek olan kampanyada, Toyota Plaza Toymar’a gelen 2013 ve öncesi tüm Toyota modelleri, Toyota Forever programı kapsamında yüzde 15’ten başlayan yedek parça ve yüzde 20’den başlayan işçilik indiriminden yararlanabilecekler.

Bu avantajın yanı sıra, araç modeli ve model yılı kısıtlaması olmaksızın tüm Toyota kullanıcılarına; Toyota Forever indirimlerine ilave olarak periyodik bakımlarında 1 litre Toyota Orijinal Motor Yağı hediye edilirken, Toyota Asistanım’da yüzde 40 indirim ve lastik alımlarında 160 TL’ye varan indirim kuponu gibi çok özel fırsatlar Toyota Plaza Toymar ‘da sizi bekliyor.

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini yaz bakımı için Toyota Plaza Toymar‘a götürmek olacak. Toyota Forever Kart’ı olmayan Toyota’lılar, dijital kartlarını Toyota Plaza Toymar’da ücretsiz olarak tanımlatarak avantajlardan hemen faydalanmaya başlayabilirler.