TEKSTİLİN DEVLERİ KTM 2020’DE BULUŞUYOR! « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

TEKSTİLİN DEVLERİ KTM 2020’DE BULUŞUYOR!

Bu haber 13 Aralık 2019 - 16:32 'de eklendi ve 3.155 kez görüntülendi.

  26-28 Eylül 2020 tarihleri arasında altıncı kez Kahramanmaraş’ta gerçekleşecek olan Uluslararası KTM 2020 Fuarı, bir kez daha Türk ve dünya tekstil sektörünü buluşturmaya hazırlanıyor.

  Dünya çapında tekstil teknoloji üreticilerini, tekstil üretiminin merkezi olan Kahramanmaraş’ta altıncı kez buluşturmaya hazırlanan Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı-KTM 2020, tekstil sektöründeki yeni teknolojileri tanıtımının yanı sıra, B2B görüşmeler eşliğinde önemli iş bağlantılarına sahne olacak.

 Kahramanmaraş Kafum Fuar Merkezi’nde İTHİB ve ATHİB sponsorluğunda Kahramanmaraş Sanayi ve Ticaret Odası KMTSO işbirliğinde Kosgeb ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi desteği ile gerçekleştirilecek olan Uluslararası KTM 2020 Fuarı kapsamında; iplik, örgü, dokuma, teknik tekstil, boya-baskı, tekstil terbiye ve makine aksesuar & yedek parça sektörlerinden ulusal ve uluslararası teknoloji üreticileri, yeniliklerini sektör temsilcilerine sergileme fırsatına sahip olacak.

  2014’den bu yana düzenlenen fuar, tekstil ve hazır giyim üretim zincirinin yanı sıra hammaddeleri vitrine çıkarıyor. Eylül 2019’de gerçekleştirilen beşinci edisyonunda Türk ve dünya tekstil endüstrisinde önemli firmaları bir araya getiren fuar, 17 ülkeden 186 dünya markasını Kahramanmaraş ve bölge tekstilcisi ile buluşturmuştu. Kafum Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Uluslararası KTM 2019 Fuarı 3 gün boyunca; Kahramanmaraş başta olmak üzere Gaziantep, Niğde, Osmaniye, Şanlıurfa, Denizli, Bursa, Kayseri, Malatya, Adıyaman, Tekirdağ ve İstanbul gibi 21 şehirden 9.698 ziyaretçiyi ağırladı.

  Sağladığı istikrar ile adından başarıyla söz ettiren Uluslararası KTM Fuarı, 26-28 Eylül 2020 tarihleri arasında bir kez daha tekstil sektöründeki yatırımcılar ve teknoloji üreticileri için önemli iş bağlantılarının adresi olacak.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN