Şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz

Bu haber 16 Ağustos 2021 - 12:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör

Şehrimizi Birlikte Yönetiyoruz

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör , Onikişubat ilçesine bağlı Mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelerek : Şehri birlikte yönetiyoruz,” dedi.

     Onikişubat ilçesine bağlı Kertmen, Hacıbudak,Sarıgüzel  mahallelerini ziyaretinde gözler Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ararken, Başkan Hayrettin Güngör, Ak Parti İlçe Başkanı Mücahit Kara ile gelmesi dikkati çekti.

     Programı kapsamında Onikişubat’ın Kertmen, İkizce Obası, Hacıbudak ve Sarıgüzel mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güngör, “Vatandaşlarımız, muhtarlarımız, yerel yönetimlerimiz, teşkilatımız ve diğer tüm paydaşlarımızla yüksek bir koordinasyonla çalışıyoruz. Mahallelerimizde bizleri hüsnükabul ile misafir eden hemşehrilerime muhabbetlerimi sunuyorum” dedi.

     Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör programı kapsamında hafta sonu vatandaşlarla bir araya geldi. Onikişubat ilçesi Kertmen, İkizce Obası, Hacıbudak ve Sarıgüzel mahallelerinde gerçekleşen ziyarette bölge muhtarları da yer aldı. AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ve meclis üyeleri eşliğinde gerçekleşen ziyaretlerde, şehirde ve bölgede gerçekleşen alt ve üstyapı yatırımları değerlendirildi. Başkan Güngör yaptığı açıklamada, “İlçe başkanımız ve meclis üyelerimizle birlikte Onikişubat ilçemizin mahallelerinde hemşehrilerimizle buluştuk. Bizleri hüsnükabul ile misafir eden hemşehrilerime muhabbetlerimi sunuyorum. Her fırsat bulduğumuzda, vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bu ziyaretlerimizde hemşehrilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını birinci ağızdan duyma imkânı doğuyor. Biz katılımcı bir yerel yönetim anlayışıyla; vatandaşlarımız, muhtarlarımız, yerel yönetimlerimiz, teşkilatımız ve diğer tüm paydaşlarımızla yüksek bir koordinasyonla çalışıyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.