Saver Makina KTM 2019’da Geliştirdiği Makinalarını Tanıtacak « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Saver Makina KTM 2019’da Geliştirdiği Makinalarını Tanıtacak

Bu haber 09 Eylül 2019 - 9:53 'de eklendi ve 651 kez görüntülendi.

  Saver Makina, Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı KTM 2019’da patentli ürünü HT ECO SALVO S Kumaş Boyama makinesinin yanı sıra bölge firmalarının ihtiyacı olan başlıca ürünlerini tanıtacak.

Saver’in Ürün Portföyü

Saver Makina Genel Koordinatörü Ahmet Alkan, HT ECO SALVO S Kumaş Boyama Makinesi; intelliWASH Numune Parça Yıkama Makinesi; creaSLIT Tüp Kumaş Kesme ve Sıkma Makinesi ve HT Solito Konveksiyonel Kumaş Boyama Makinesi gibi ürünlerinin öne çıktığı bir portföye sahip olduklarının altını çizerek bazı açıklamalar yaptı.

50’ye Varan Tasarruf Vurgusu

Alkan’ın anlatımına göre, su ve elektrik tasarrufuyla sürdürülebilirliğe katkı sağlayan HT ECO SALVO S kumaş boyama makinesi, 1 kg kumaşı 20 litre su ile boyamasıyla öne çıkıyor. Ayrıca hidrofil özelliği kazandırılmış kumaş üzerine 1:1,5 flotte alarak çalışabiliyor. Saver Makina’nın 150-250 kilogram aralığında J-Box kapasiteli yeni gözdesi, konvansiyonel makinelere göre elektrik tüketiminde de yüzde 50’ye varan tasarruf sunuyor.

Saver Makina KTM 2019’da

Saver Makina, kuruluşundan bu güne yurt içi ve yurt dışında artan piyasa taleplerine cevap verebilmek için büyümeye devam ediyor. Saver Makina Genel Koordinatörü Alkan, başta Orta Asya Türk devletleri olmak üzere tekstilde gelişmeye devam eden Asya ülkeleri ve Kuzey Amerika ülkelerinde de faaliyette bulunduklarını söyledi.

Yurt içi ve yurt dışında tanıtım faaliyetlerine önem veren Saver Makina, Kahramanmaraş ve bölgesinde gelişen tekstil sektöründeki pazar payını arttırmak için bu yıl da KTM Fuarı’nda yerini alıyor.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN