“Sabredin İktidara Geliyoruz,” « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Battal Gazi , Köroğlu Öldü..

3. SAYFA, KÜLTÜR SANAT

KİPAŞ HOLDİNG’ TEN KALIN’A HAYIRLI OLSUN

3. SAYFA, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

“Sabredin İktidara Geliyoruz,”

Bu haber 16 Haziran 2022 - 13:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç

“Sabredin İktidara Geliyoruz,”

ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde siyasetini suyu ısınmaya başladı. İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç, “ Az sabırlı olun İktidara geliyoruz,” dedi.

     Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde esnaf ziyareti yapan , Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve onlarla hasbıhal eden İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç,  esnafın bittiğini halkın geçinemez duruma geldiğini, kiralarının ödeyemediklerini ifade ederek, Halkın umudunun İyi Parti olduğunu  belirtti.

     İyi Parti Onikişubat İlçe Başkanı Doğan Murat Kılıç,  Beraberinde milletvekili Adayı adayı   Mustafa Bastırmacı, milletvekili aday aday  Doç.Dr.Ziya Dumlupınar ile esnaf ziyaretlerinde bulundu.

     Ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Kılıç “Onikişubat Belediye Başkan Adayımız Sayın Mustafa Bastırmacı,milletvekili aday adaylarımızdan sayın Doç.Dr.Ziya Dumlupınar hocamız İl yönetim kurulu üyelerimiz ve Onikişubat yönetim kurulu üyelerimizle beraber Akif İnan Mahallesindeki esnaflarımız ve parkta oturan emeklilerimizi ziyaret edip hasbihal etme fırsatımız oldu.

      Esnaf bitmiş durumda insanlar bişey alamıyor kiralarımızı ödemekte zorlanıyoruz diyorlar ve değişim için İYİ Partiden olan umutlarından bahsediyorlar. Alışverişe gelen halk geçinemediklerini çok zorlandıklarını dile getiriyorlar ama İYİ Partiye olan inançlarını da dile getirmeleri bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor.

     Evet bize inanın biz liyakatli kadrolarımızla bu ülkeyi ayağa kaldıracağımıza söz veriyoruz dedik. Kararsız bir çok seçmene yaptığımız dokunuşlarla geleceğe umutla bakmalarını sağladık. Sabredin İYİ Parti geliyor .”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.