Rektör Can, Milletvekili Dilipak ve Ak Parti Kahramanmaraş Teşkilatını ağırladı « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/rektor-can-milletvekili-dilipak-ve-ak-parti-kahramanmaras-teskilatini-agirladi/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Rektör Can, Milletvekili Dilipak ve Ak Parti Kahramanmaraş Teşkilatını ağırladı

Bu haber 11 Haziran 2018 - 17:42 'de eklendi ve 600 kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı İmirze Demir ve Ak Parti Kahramanmaraş Teşkilatı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

KSÜ Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette ülke ve şehir gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulunulurken Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinin mevcut durumu ve geleceğe dair yapılması planlanan projeler değerlendirildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Can, Milletvekili Dilipak ve Ak Parti Kahramanmaraş İl Yönetimi Üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkürlerini sundu.