“Ramazan Bayramı Kardeşliğimizdir,” « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

AKEDAŞ’a Afet Eğitimi ?

EĞİTİM, EKONOMİ, TEKNOLOJİ

Vatan Uğruna Gözünü Kırpmadan Gazi Oldular..

3. SAYFA, BELEDİYE, DÜNYA, KAMU KURUM, KÜLTÜR SANAT

“Ramazan Bayramı Kardeşliğimizdir,”

Bu haber 11 Mayıs 2021 - 9:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek

“Ramazan Bayramı Kardeşliğimizdir,”

ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ramazan Bayramı vesilesiyle yaptığı açıklamada: Ramazan Bayramı Kardeşliğimizin pekiştiği günlerdir,” dedi.

      13-15 Mayıs 2021 tarihleri arasında , Korona Virüs sebebi ile evlerimizden sadece telefonla tebrik edeceğimiz Ramazan Bayramı ile alakalı olarak Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan  Başkan Hanefi Mahçiçek, “pandeminin gölgesinde bayramımızı buruk yaşasak da bu zorlu günlerin geçeceği, sevdiklerimizle birlikte gelecek güzel bayramlarımızın olacağına inancım tamdır” dedi ve sözlerine şöyle devam etti.

“Bir aylık orucumuzun ardından Ramazan Bayramına kavuştuk. Dünyanın hangi coğrafyasında olursa olsun tüm insanlık ve Müslüman kardeşlerimiz için dualar ettik, hayırlar diledik.

Hepimizin fedakârlığı ve el birliğiyle, kurallara uymamızla üstesinden geleceğimiz pandeminin son günlerine yaklaşıyoruz.

Yardımlaşmanın, paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği, kardeşliğimizin pekiştiği Ramazan ayında Belediyemiz, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Ramazan öncesi 7 bin ihtiyaç sahibi aileye sosyal yardım kolisi dağıtımını gerçekleştirdi. 2014 yılından bugüne kadar 250 bin ailemizle iftar sofralarında vatandaşlarımızla bir araya gelmişiz. Umuyorum önümüzdeki yıl iftar sofralarında yeniden bir arada oluruz.

Tüm Müslümanların Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, birlik, beraberlik ve huzur içinde bir bayram geçirmemizi temenni ediyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.