Öztunç :” Kahramanmaraş’ın çalışkan vekili olacağım” « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/oztunc-kahramanmarasin-caliskan-vekili-olacagim/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Öztunç :” Kahramanmaraş’ın çalışkan vekili olacağım”

Bu haber 06 Haziran 2018 - 11:24 'de eklendi ve 762 kez görüntülendi.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, seçim çalışmasını sürdürüyor..

Öztunç :” Kahramanmaraş’ın çalışkan vekili olacağım”

 

MÜCAHİT DOĞAN

ANDIRIN/ Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde seçim çalışmalarını sürdüren CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç: “ Kahramanmaraş’ın çalışkan milletvekili olacağım , her mesele ile ilgileneceğim,” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş  Milletvekili Adayı Ali Öztunç, gecesini gündüzüne katıp mahalleleri, sokakları, kahveleri, köyleri karış karış gezerek partisinin sesini seçmenlere iletmeye devam ediyor.

Andırın ilçesi ve mahallelerinde ziyaretlerde bulunarak partisine oy isteyen Ali Öztunç, maşallah enerjisi ve çalışkanlığı ile halkın atom karıncası oldu.

Atom Karınca’ lakaplı gülen yüzü Öztunç’un bugünkü çalışma adresi Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesi oldu.

İlk olarak Andırın İlçe Örgütü’ne gelen Öztunç, sonrasında Andırın esnafını ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

“MİLLETİMİZ DEMOKRASİDEN YANA TAVIR GÖSTERECEK”

CHP iktidarının artık bir ihtiyaç haline geldiğini gittiği yerlerde sık sık vurgulayan Öztunç, “Ülkemizin huzuru için, barış için, refah içinde bir gelecek inşası için, adalet için 24 Haziran’da milletimiz demokrasiden yana tavır göstererek CHP’yi iktidara taşıyacak iradeyi ortaya koyacaktır” dedi.

“FARKIM ÇALIŞKANLIĞIM OLACAK”

Esnaf ve çarşı ziyaretleri sonrası Geben, Akifiye ve Çokak mahallelerine geçerek yurttaşlarla bir araya gelen Öztunç’a ilgi yüksek oldu. Bütün gücü elinde bulunduran iktidar partisine sitem eden Öztunç, “Kahramanmaraş ve Andırın geçmiş seçimlerde AKP’ye oy verdi. İktidar mevcut 8 vekil koltuğunun 7’sini aldı. Kalan bir koltuk da küçük ortak MHP’ye gitti. Biz geçen seçimlerden bugüne kadar geçen süreçte ilimizde aldığı oyun karşılığında vatandaşa hizmet sunan kimseyi ortalarda göremedik.

Hiç kimse göremedi. Kahramanmaraşlının hizmet talebiyle Ankara’ya TBMM’ye yolladığı bu isimler maaşlarını alıp sadece ellerini kaldırıp indirmekle yetindiler. Maalesef tembel milletvekilliği yaptılar. Şunu çok net söylüyorum; benim farkım çalışkanlığım olacak! Çalışkan bir milletvekili olacağım ve halkın içerisinde bu iş nasıl yapılır hepsine göstereceğim. Biz nasıl yıllardır Kahramanmaraşlıyla el ele isek yine öyle olacak.  Seçimden seçime adresimiz Kahramanmaraş olmayacak. Derdimiz oy alıp bir daha buralara uğramamak değil, derdimiz top yekûn Kahramanmaraş. Kahramanmaraş’ın sorunu neyse benim de derdim tasam odur. Tüm sorunlarımızı gündeme taşımak, takipçisi olmak, çözümü neyse gece gündüz fark etmeksizin gerekeni yapmak benim asli görevimdir” ifadelerini kullandı.