OKAY: , GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, BU ATEŞİN KÜLLERİNDEN DOĞAN CUMHURİYETİ DE GENÇLERE EMANET ETMİŞTİ” « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Battal Gazi , Köroğlu Öldü..

3. SAYFA, KÜLTÜR SANAT

KİPAŞ HOLDİNG’ TEN KALIN’A HAYIRLI OLSUN

3. SAYFA, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

OKAY: , GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, BU ATEŞİN KÜLLERİNDEN DOĞAN CUMHURİYETİ DE GENÇLERE EMANET ETMİŞTİ”

Bu haber 18 Mayıs 2022 - 16:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

OKAY: , GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, BU ATEŞİN KÜLLERİNDEN DOĞAN CUMHURİYETİ DE GENÇLERE EMANET ETMİŞTİ”
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Okay, mesajında şunları söyledi: “Dört bir yanı işgal edilen vatan topraklarında bağımsızlık ateşini Samsun’a ayak basarak yakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu ateşin küllerinden doğan Cumhuriyeti de gençlere emanet etmişti. Bugün onun emanetine sahip çıkan gençler, kendilerinden sonraki nesillere cumhuriyeti emanet ediyor ve daha da ileriye taşımak için büyük bir gayret gösteriyor. Geleceğimizin teminatı olan gençlerin bizler de her zaman yanında olduk ve olmaya devam ediyoruz. Bizlere bu güzel vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için mücadele veren tüm şehit ve gazilerimizi rahmet minnet ve şükranla anıyorum. Bu duygularla geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin ve Milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.