Nefret ettiğim tipler ! « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/nefret-ettigim-tipler/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Nefret ettiğim tipler !

Bu haber 09 Haziran 2018 - 9:13 'de eklendi ve 614 kez görüntülendi.

Nefret ettiğim tipler !

Adı, soyadı bizden , Müslüman ama yaşantısı ile Müslüman değil !..

Sözde : hacıyız, hocayız, Müslümanız ama işimiz sahtekarlıklarla dolu..

İçimizdeki nefret ettiğim tiplerden biri de  : ben değil de halk söylemiş gibi satıyor işi gücü sahtekarlık olanlar var ya işte onları hiç sevmiyorum..

Yağcı – taklacılık sahtekarlık ne ararsan bizde..

Toplum içindeki tipleri bugün size yazmak istiyorum: yazarken bunlar siyasetin neresinde onu da dilim döndüğünce anlatacağım..

  1. Oruç tutmuyor, ama iftar sofrasının baş köşesine oturarak oruç tutanların kaşıklarını sayarak kendince alay etmeye çalışıyor..
  2. İçindeki düşünceleri doğru olarak söylemeyerek karşıdaki insanların mutlu olacağı şekilde yalan söyleyen tipler
  3. Yanar – döner tipler ki bir dakika önce söylediğini birkaç dakika sonra inkar eden , ben demedim diyen tiplerden nefret ediyorum..
  4. Siyasette nefret dilini katan her seferinde hakaret ve küfür ederek siyaset yaptığını sanan tiplerden nefret ediyorum..

Sevgili okurlarım: Allah , nimetin kıymetini bilmezsek elimizden alır..

Askerliğini yapanlar bilir: bir asker hata yapar , o askere ceza verme yerine tüm bölük yat- kalk sürün cezasına çarptırılır..

Öyle sanıyorum: 24 Haziran 2018 sonrası bizde toplu cezaya çarptırılacağız gibi geliyor bana çünkü biz azdık, canavar olduk, nimetin kıymetini bilemiyoruz..

Aklısına iş yaptıklarını sananlar: Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye : Montajla camide bisiklete bindiriyorlar, Temel Karamollaoğlu’na içki içiriyorlar olmadık iftira atıyorlar , soruyorum bunun hesabını ahrette nasıl vereceksiniz !

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da karşı taraftan akla gelmedik, iftaralar, karalama kampanyaları ki , bunun bir bedeli olacak bunu da biz yani Türk milleti olarak 80 milyon ödeyeceğiz gibi geliyor bana..

Çünkü zulme rıza göstererek , destek veriyoruz..

Mahalli siyasette ayaklar altında yerde geziyor..

Akşam oturduk dostlarla sohbet ediyoruz:

CHP iki tamam üç’e çalışıyoruz diyor..

MHP üç tamam gibi 4 olabilir diyor..

İp iki garanti üçüncü vekil için çalışıyor

SP üç tamam ,dördüncü vekil için çalışıyor..

Ak Partiyi hiç sormayın : ona bir şey kalmadı..

Buradan Ankara’ya sesleniyorum: Kahramanmaraş’ta vekil sayısının 8 den 23 ‘e çıkarışa herkesin gönlü olacak demektir..

Bizim yalakalar hangi partinin seçim bürosuna varlarsa : o partiye “Çok iyi gidiyorsunuz, seçimin galibi sizsiniz” diyorlar onlarda inanıyor..

Kahramanmaraş için : MHP den İyi Partiye 130 bin oy geliyor diyor.. iyi de 2015 seçimlerinde MHP oyu 77 bin , nasıl 130 bin geliyor ? adama demezler mi ? sen ya sayı saymasını bilmiyorsun ! yada hiç dayak yememişin arkadaş..

Aklı selim düşünen insanlar: CHP 1 vekil, MHP 1 vekil ve 6 vekilde Ak Partinin diyor da , ak parti içinde bazı aydın görüşler ise Ak Parti 4 vekil çıkara biliyor diyor..

Bazıları da : 8-0 diyor ki , bu da afaki ve uçuk bir söz oluyor, çünkü CHP biri yüzde bir milyon garanti, yani bugün Sayın Ali Öztunç milletvekilidir..

Erken seçim diyen Devlet Bahçeli her ne kadar : 24 Haziran yeni bir doğuştur, diyerek yeni hükümet sistemini anlatmış olsa da bana göre 24 Haziran da sıkıntı var , karın ağrısı var , bu acıyı 24 Haziran sonrası 80 milyon birlikte çekeceğiz gibi duruyor..

Türkiye Büyük Millet Meclisi : bugünden çorba olduğunu size yüzde bir milyon garanti vere bilirim..

Başkanlık sistemi ile iş yürür mü ? yoksa Kasım ayında erken seçim mi ? olur onu 24 Haziran akşamı göreceğiz..

Ne var ki : Sürekli nefret dilini kullanan kesim: Tayyip düşmanlığı ile oy alacaklarını sanıyorlar..

Ak Parti seçmeni hep sesizdir. Sesini sandıktan çıkarır, 24 Haziran 2018 Pazar günü de öyle olacağını sanıyorum..

Yıkım ekibine : hayır diyerek Reise , durmak yok yola devam , yerli otomobil, yerli uçak, yerli füze, yerli savunma sanayine devam diyecektir..

Ak Parti seçmeni : her zaman sesizdir.. 2002 den beri sürekli sesiz olduğunu gördüm bugünde sesiz, konuşanlar ise her zaman olduğu gibi Ak Parti karşıtlarıdır..

Hayırlı Ramazanlar

Bekir Doğan
Bekir Doğanbekirdogan@kahramanmarasgazetesi.com.tr