Marfi Otomotiv, 2017 yılındaki başarılı performansı ile “Gümüş Yıldız Bayi” ödülü aldı « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/marfi-otomotiv-2017-yilindaki-basarili-performansi-ile-gumus-yildiz-bayi-odulu-aldi/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Marfi Otomotiv, 2017 yılındaki başarılı performansı ile “Gümüş Yıldız Bayi” ödülü aldı

Bu haber 04 Temmuz 2018 - 16:19 'de eklendi ve 1.902 kez görüntülendi.

Fiat’ın Türkiye’deki tüm bayileri arasından müşteri memnuniyeti, satış, satış sonrası, finans ve süreç yönetimi alanlarındaki performans kriterlerine göre belirlenen “Yılın Yıldız Bayileri” belli oldu. 2017 yılı satış sonrası yıldız sistemi kategorisinde Marfi Otomotiv adına Servis Müdürü Tuğba Parsıloğlu gümüş yıldız ödülünü aldı.
2017 yılında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Marfi otomotiv 2017 yılındaki başarılı performansı ile “Gümüş Yıldız Bayi” ödülü aldı. Yıldız sistemi ödülünü tüm ekip olarak, servis teknik uzmanı Fahri yıldız, Hasar danışmanı Salim Buyruk’ da Gümüş yıldız olarak almıştır.
Marfi otomotiv Servis Müdürü Tuğba Parslıoğlu; “Ödülün amacı tamamen müşteri memnuniyeti odaklı. Biz Marfi Otomotiv olarak müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutarız. Müşterilerimizin bizim için çok önemli. Biz müşterilerimiz için ne yapabiliriz diye sürekli çalışanlarımızla istişare halindeyiz. Müşterilerimizin memnun kalması için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Müşterilerimizden gelen talepleri ve önerileri değerlendiriyoruz” dedi.
Parslıoğlu; “Marfi otomotiv olarak, “Çalışanlarımızla beraber 2018 yılı içinde “Altın Yıldız” ödülünü almayı hedefledik. İnşallah 2018’ de “Altın Yıldız” ödülünü alacağız” dedi.