LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN DÜNÜ BUGÜNÜ VE YARINI KONUŞULDU « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Öğretmenlerin Bitmeyen Dostluğu !

3. SAYFA, KÜLTÜR SANAT

LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN DÜNÜ BUGÜNÜ VE YARINI KONUŞULDU

Bu haber 30 Mart 2022 - 9:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN DÜNÜ BUGÜNÜ VE YARINI KONUŞULDU

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Kariyer ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGİM), Kariyer Girişimcilik ve İnovasyon Öğrenci Topluluğu ve Uluslararası Ticaret ve Lojistik işbirliğiyle ‘Lojistik Sektörünün Dünü Bugünü ve Yarını’ konulu konferans düzenlendi.

KSÜ Cahit Zarifoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansın açılış konuşmasını KSÜ  Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can yaptı. Kariyer ve tecrübe paylaşımlarının yapıldığı faaliyetleri önemsediklerini ve desteklediklerini ifade eden Rektör Can, sektörden isimlerin tecrübe paylaşımlarının öğrencilerin kariyer hedeflerine ışık tuttuğunu söyledi.

Konferansın konuşmacısı Mehmet Özal’a üniversitemizin davetine icabetleri için teşekkür eden Rektör Can, konferansın faydalı olması temennisiyle konuşmasını tamamladı.

KAGİM Müdürü Doç. Dr. Hayrettin Keskingöz ise kısa bir konuşma gerçekleştirerek, programın gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Açılış konuşmalarının ardından Ekol Lojistik İcra Kurulu Üyesi Mehmet Özal, ‘Lojistik Sektörünün Dünü Bugünü ve Yarını’ konulu konferans sunumunu gerçekleştirirken, kariyer süreçlerini katılımcılarla paylaştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.