Küçüknacar’a kilit parke ! « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

“Aşure; Birlik, Beraberliktir”

3. SAYFA, BELEDİYE, KÜLTÜR SANAT

Küçüknacar’a kilit parke !

Bu haber 28 Nisan 2021 - 5:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Merkez ilçe Dulkadiroğlu Belediyesi çalışmaya hız verdi..

Küçüknacar’a kilit parke !

KÜÇÜKNACAR –  Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi , Küçüknacar mahallesine Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri ekipleri, çevre düzeni ve kilit parke hizmeti verdi.

     Dulkadiroğlu Belediyesi  Küçüknacar mahallesinde bulunan sosyal tesis ve aile sağlığı merkezinde çevre düzenlemesi yaptı.
      Bölgesinin sosyal ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarını yoğunlaştıran Dulkadiroğlu Belediyesi, Küçüknacar mahallesinde sosyal tesislerin çevre düzenlemesini yaptı. Küçüknacar Sosyal tesisi çevresinde kilit parke çalışması yapan Dulkadiroğlu Belediyesi, Aile Sağlığı Merkezi’nin bahçesine de kilit parke döşedi.
       Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, şunları söyledi: “Vatandaşlarımızın kullanımında olan ve yeni yaptığımız sosyal tesislerimizle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Bu kapsamda Küçüknacar mahallemizde bulunan sosyal tesisimizin çalışmalarını hızla sürdürüyoruz. Şuanda çevre düzenlemesi yaptığımız bu sosyal tesisimiz pandemi sonrasında vatandaşlarımıza hizmet verecek. Aynı bölgede bulunan Aile Sağlığı Merkezi’mizin de çevre düzenlemesine katkı sağladık. Malum pandemi dolayısıyla sağlık merkezlerimiz oldukça yoğun. Vatandaşlarımızın buradan daha sağlıklı hizmet alabilmeleri adına bizler de üzerimize düşeni yapmaya devam ediyoruz.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.