Küçük; “Halkın iradesi üzerinde hiçbir irade yoktur” « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/kucuk-halkin-iradesi-uzerinde-hicbir-irade-yoktur/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Küçük; “Halkın iradesi üzerinde hiçbir irade yoktur”

Bu haber 14 Temmuz 2018 - 17:51 'de eklendi ve 474 kez görüntülendi.

Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünün ikinci yıl dönümünde yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Küçük açıklamasında, “Halkın iradesi üzerinde hiçbir irade yoktur” dedi.
Hain darbe girişimin ikinci yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Elbistan Belediye Başkanı Av. Durmuş Küçük, “15 Temmuz darbe girişiminin bu yıl ikinci seney-i devriyesine giriyoruz. Bundan iki yıl önce demokrasimize, Sayın Cumhurbaşkanımıza, halkımızın iradesine, hükümetimize o zor saatlerde hep beraber sahip çıktık. Darbe girişiminde bu vatan için şehit olan tüm şehitlerimize Cenab-ı haktan rahmet diliyorum. Allah’a şükür ki kökü dışarıda olan bu hain örgüt başarılı olamadı. İki yıl önce bugün, bu saatlerde daha henüz büyük devlet adamı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı yapılmamışken, belki de Türkiye’de belki de sadece Elbistan’da bizler hep beraber Demokrasi meydanına buradan yürümüştük. Halkın iradesi üzerinde hiçbir irade yoktur. İki yıl önce bu aziz millet bunu tüm dünyaya en mükemmel şekilde kanıtlamıştır” ifadelerine yer verdi.