KTM MAKİNE, KRANTZ İLE KTM 2020’DE « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

KTM MAKİNE, KRANTZ İLE KTM 2020’DE

Bu haber 13 Ağustos 2020 - 14:37 'de eklendi ve 325 kez görüntülendi.

KTM Makine Ltd. Şti, Krantz markasıyla tekstil terbiye alanında sunduğu yenilikleri 24-26 Eylül’de Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı’nda bölge tekstilcilerinin beğenisine sunacak.

KTM Makine Ltd. Şti, kuruluşu olan 2006 yılından bu yana, tekstil terbiye alanında ürettiği teknolojiler ile adından başarıyla söz ettirmeye devam ediyor. Şirket, profesyonel kadrosu ve yenilikçi yaklaşımıyla, müşterilerine her zaman daha iyiyi sunma amacı çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyor. Ürettiği tekstil boya ve terbiye makineleri ile daima kaliteyi ön planda tutan KTM Makine Ltd. Şti, Krantz markasıyla Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı KTM 2020’de fark yaratmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin önde gelen makine üreticilerinden KTM Makine Ltd. Şti., Krantz markasıyla üretimini gerçekleştirdikleri terbiye ve boya makinelerindeki yenilikleri Kahramanmaraş ve bölge tekstilcilerinin beğenisine sunacak.

Alman Kalitesi Türkiye’de

KTM Krantz markasıyla 2006 yılından bu yana müşterilerine hizmet verdiklerini kaydeden Firma Sahibi Tayfun Karakurt, Krantz markasının Alman kalitesi ile Türkiye’de uzun yıllara dayanan bir hizmet geçmişine sahip olduğunu hatırlatarak şu bilgilere yer verdi; “Krantz firmasının kapanmasının ardından, 2006 yılında Krantz’da çalışan teknik ekiple birlikte müşteri talebi doğrultusunda kendi firmamız KTM’yi kurarak Krantz’ın boya makineleri üretimine devam ettik. 2008 yılında ise Krantz isim hakkını elde ederek firmamızı KTM Krantz adıyla lanse etmeye başladık. Yaş terbiye, kontinü yıkama, iplik boyama, levent boyama ve kumaş boyama alanında makine grubuyla hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz arasında Rapid Dye Halat Parça Boya Makinesi, HT Levent Parça Boya Makinesi, Air Dye Havalı Parça Boya Makinesi, HT Bobin Boya Makinesi ve basınçlı kurutucu bulunuyor.”

Boya, iplik ve elyaf boyama alanında pazar hakimiyetlerinin yüksek olduğunu da sözlerine ekleyen Karakurt, “Levent boya, iplik ve elyaf boyama konusunda piyasada önemli bir hakimiyetimiz bulunuyor. Bu alanda özellikle Bursa ve bölgesinde, iplik boyama alanında ise ağırlıklı olarak Gaziantep, Kahramanmaraş ve Çorlu bölgesinde pazar hakimiyetimiz yüksek. Jet boyada ise Çorlu ve Bursa’da ayrıca yurt dışında da Bangladeş’te önemli bir pazar payına sahibiz.” dedi.

Makinelerde kullanılan inovatif teknolojilerin yanı sıra, kalite ve müşteri memnuniyeti ile sektörde öne çıktıklarını belirten Karakurt, KTM Krantz’ın tekstil makine sektörünün tanınan ve tercih edilen markası olmaya devam ettiğini, bugüne dek Türkiye’de 1000’in üzerinde makine satışı gerçekleştirdiklerini söyledi.

Türkiye’nin en önemli tekstil firmalarına hizmet veren KTM Makine, Krantz markasıyla 24-26 Eylül tarihlerinde Kahramanmaraş’ta 6. Kez gerçekleştirilecek olan Uluslararası Kahramanmaraş Tekstil Makineleri Fuarı KTM 2020’de ziyaretçilerini bekliyor olacak.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN