KSÜ Rektörü Can, Başkan Erkoç’u ziyaret etti « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/ksu-rektoru-can-baskan-erkocu-ziyaret-etti/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

KSÜ Rektörü Can, Başkan Erkoç’u ziyaret etti

Bu haber 21 Temmuz 2018 - 16:48 'de eklendi ve 521 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret etti.
KSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Zekeriya Pak, Genel Sekreter Mithat Karaaslan ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Hançerli’nin de Rektör Can’a eşlik ettiği ziyaret kapsamında Kahramanmaraş ve üniversitenin sorunlarına ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
KSÜ’ye ihtiyaç duyulan her alanda desteklerini esirgemeyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç’a teşekkürlerini ifade eden Rektör Can, yerel yönetimlerle yürütülen işbirlikleriyle şehrimizin eğitim alanındaki sorunlarını tespit ederek çözüm bulma ve eğitimde kalite çıtasını yukarıya çekmenin gayreti içerisinde olduklarını söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Erkoç, Kahramanmaraş’ta çeyrek asırı aşan geçmişiyle eğitim ve bilimin lokomotifi olan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ile kurulan güçlü işbirliklerinin Kahramanmaraş’ı her alanda ileriye taşıyacağını ifade etti.