KSÜ GÖKSUN MYO YENİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

KSÜ GÖKSUN MYO YENİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

Bu haber 09 Ağustos 2021 - 15:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

KSÜ GÖKSUN MYO YENİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Göksun Meslek Yüksekokulu (MYO) deneyimli kadrosu ve güçlü bölümleriyle yeni kayıt yaptıracak öğrencilerini bekliyor.

Göksun MYO Müdürü Prof. Dr. Orhan Ercan, yaptığı açıklamada; 13.500 kapalı, 24.800 metrekare açık kullanım alanına sahip olan Göksun Meslek Yüksekokulunda 10 gündüz 5 gece olmak üzere toplam 15 programla öğrencileri hayata hazırladıklarını ifade etti. Prof. Dr. Ercan, barınma imkanları ile ilgili ise 528 kadın, 250 erkek öğrencinin faydalanabileceği KYK’ya ait yurtların bulunduğunu söyledi. KYK yurtları dışında şehrin farklı lokasyonlarında özel apart ve yurtların da bulunduğunu aktaran Ercan, Eylül ayında yeni kayıt yaptıracak öğrencilerle buluşmanın heyecanı içerisinde olduklarını kaydetti.

Göksun MYO bünyesinde beş bin kitabı barındıran bir kütüphane ile öğrencilerin ders dışı zamanlarını değerlendirebilecekleri çalışma salonları bulunuyor. Ayrıca 300 kişilik konferans salonunda sosyal ve kültürel faaliyetler, konferanslar ve sinema filmi gösterimleri gibi etkinlikler yapılabiliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.