Kipaş gururlandırmaya devam ediyor « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/kipas-gururlandirmaya-devam-ediyor/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Kipaş gururlandırmaya devam ediyor

Bu haber 19 Haziran 2018 - 16:26 'de eklendi ve 677 kez görüntülendi.

2017 Türkiye geneli verilerine göre Kipaş Pazarlama ve Tic. A.Ş. en çok ihracat yapan 1000 firma arasında 80.sırada yer alırken sektörel sıralamada ise 6.oldu.

Yaptığı yatırımlarla Kahramanmaraş ve ülkemiz ekonomisine ciddi katkılarda bulunan ve farklı sektörlerde ülke çapında faaliyet gösteren, Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra sürdürülebilir, modern sistemlerle, üretim ve ürün gamını sürekli geliştirerek istihdam sağlayan KİPAŞ HOLDİNG birçok alanda her sene aldığı ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından hazırlanan ilk 1000 ihracatçı firma sıralamasında bir önceki dönemde 102.sırada yer bulan Kipaş Pazarlama ve Tic. A.Ş. 2017 yılı sıralamasında 80.sıraya yükselerek büyük bir başarıya imza attı.

Konuyla ilgili olarak görüşlerini belirten Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı M. Hanefi ÖKSÜZ, “Amacımız ülke ekonomisine katkı sağlamak, nitekim kağıt fabrikası gibi yeni yatırımlarımızla birlikte ithal ettiğimiz ürünleri ihraç eder duruma geleceğiz, güçlü bir Türkiye için güçlü bir ekonominin olması gerekir, bu başarı sadece Kipaş’ın değil, Kahramanmaraş’ın ve Türkiye’nin başarısıdır, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, başarılarımızın artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN