KGK İstanbul Ofisi Açıldı « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

KGK İstanbul Ofisi Açıldı

Bu haber 12 Eylül 2020 - 10:19 'de eklendi ve 266 kez görüntülendi.

İSTANBUL/ Küresel Gazeteciler Konseyi Cihangir de hazırladığı ofisini hizmete hazır hale getirdi.

KGK Genel başkanı Mehmet Ali Dim, önceki gün ofis de incelemeler yaparak, İstanbul hayırlı olsun dileklerini dile getirdi.

Dim: İstanbul’un göbeğinde oluşturulan işlevsel, teknolojik ve yeşili bol KGK Ofisi, yarın itibariyle hizmet vermeye başlıyor

GENEL merkez binası Ankara’da bulunan, Anadolu’nun çeşitli illerinde temsilcilik ofisleri de hizmete giren Küresel Gazeteciler Konseyi’nin (KGK) İstanbul Ofisi, Cihangir’de açılışa hazır hale getirildi.

Yarın itibariyle hizmet vermeye başlayacak olan KGK İstanbul Ofisi, Cihangir, Süngü Sokak, No 1 adresinde bulunan iş merkezinde yer alıyor. Taksim’e yürüyerek 5 dakika mesafedeki KGK ofisi, İstanbul’un göbeğindeki bu özel konumuyla da dikkat çekiyor. Bahçe katında yer alan ofis 80 metrekare, yemyeşil bahçesi ise 100 metrekare büyüklüğe sahip. Güçlü internet, bilgisayar, printer gibi her türlü teknolojik imkanın sunulduğu, çay, kahve, tost, sandviç gibi hizmetlerin de verildiği KGK İstanbul Ofisi’nden KGK üyelerinin yanısıra yerli ve yabancı tüm gazeteciler de yararlanabilecek.

DİM: SEMPATİK BİR OFİS OLDU

KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim “İstanbul’un göbeğinde çok güzel bir ofis oluşturduk. İşlevsel, teknolojik ve yeşili bol bahçesiyle sempatik bir ofis oldu. Yarın itibariyle yerli ve yabancı üyelerimiz ile değerli meslektaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak. Emeği geçenlere çok teşekkürler. Meslektaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

mersin escort bayan