Kervancıoğlu Onursal Üye « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

KİMSE SOKAKTA KALMASIN!

BELEDİYE, YEREL HABERLER

EKİPLER GECEDEN SABAHA TUZLAMA YAPTI

BELEDİYE, YEREL HABERLER

Kervancıoğlu Onursal Üye

Bu haber 01 Ocak 2022 - 9:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kervancıoğlu Onursal Üye

KAHRAMANMARAŞ/ Türkiye Harp Malül Gazileri Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi , Hayır Sever İş Adamı Sami Kervancıoğlu Onursal üyelik beratını verdi.

     Dernek Başkanı Yunus Karaman , Sami Kervancıoğlu’na Onursal Üyelik Beratı vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.  

     Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Yunus Karaman : her zaman şehit aileleri ve gazilerimizin yanında yer alan Alpedo Kervan Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu’na teşekkür etti.

      Kahramanmaraş’ın Dondurma Markası : Alpedo Kervan Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu’ ile  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Yunus Karaman yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

     Karaman :  “Şehitlerimizin bizlere emaneti olan yavrularımızın dedesi bizim abimiz maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Sami Kervancıoğlu abimize teşekkür ediyoruz.. dağ gibi desteğini her zaman yanımızda görüyoruz, “ dedi.

     Alpedo Kervan Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ise : “Şehitlerimizin aziz emanetleri ve gazilerimiz bizim başımızın tacıdır. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanımız, değerli gazimiz Yunus Karaman bey ve değerli üyeleri ile birlikte olmaya, her zaman yanlarında bulunmaya çalıştım. Böyle güzel ve özel beratı bizlere layık gören dernek yönetimi ve üyelerine teşekkür ediyorum.” Dedi..

    Toplu fotoğraf çekilmesi ile tören sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.