Kervan Lezzet Durağı Kocabaş Konağı! « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

Kervan Lezzet Durağı Kocabaş Konağı!

Bu haber 09 Aralık 2019 - 12:03 'de eklendi ve 448 kez görüntülendi.

    Yurt içi ve Yurt Dışında ALPEDO Markası ile Kahramanmaraş’ta ise Kervan- Kervanhan ile yoluna devam eden firmamız Kocaboş konağınıda zincirine dahil ederek, Kervan Saray Kocabaş Konağı ile hizmet vermeye başladı.

     Kahramanmaraş’ta görev yapan gazetecilerle sabah kahvaltıda bir araya gelen Kervan gurubunun yönetim Kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu, yönetim kurulu üyesi Mustafa Peker firmayı nereden nereye getirdiklerini anlattılar..

     Yıllar önce Sakarya Mahallesinde , mahalle pastanesi olarak yola çıkan Kervan, Trabzon bulvarına indikten sonra Kervanhan ve Binevler Kervanı dahil ettiğini, bugün ise Kervan Kristal yeni şekli ile yakında sizlere merhaba diyecek diyen Sami Kervancıoğlu: “ Ak Parti MKY toplantısında Kahramanmaraş yemeklerini verdik, Sayın Cumhurbaşkanımız ve üyeler çok bağandı , işte bizim yapmak istedğimiz bu, Kahramanmaraş yemeklerinin var olduğunu dünyaya göstermektir,” dedi.

    Gazetecilerin sorularını cevaplayan ve sürpriz dondurma kestirmesi yapan Sami Kervancıoğlu daha sonra gazetecilere tek tek teşekkür ederek, bizlere bugüne kadar büyük destek verdiniz,” diye konuştu.

     Kervan Pastanesi ürünlerini artık Kocabaş konağında her zaman bulmak mümkün olacak.