Kazanan ve Kaybedenler « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/kazanan-ve-kaybedenler/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Kazanan ve Kaybedenler

Bu haber 26 Haziran 2018 - 8:36 'de eklendi ve 474 kez görüntülendi.

Kazananlar !
Kayıp Edenler
24 Haziran 2018 Pazar günü bir seçim yaptık..
Seçim kararı alındığı ilk gün : Bu seçimin gereksiz olduğunu yazmıştım..
Seçim süresi çok kısa, erken ve baskın bir seçim olunca : tüm tartışmalara rağmen yapıldı.. iyi mi oldu ? kötümü oldu bunu zaman gösterecek..!
Seçim de bir kayıp edenler oldu, bir de kazanan kesim oldu..
Önce kazanan kesim:
Kim kazandı ? : Ak Parti ve Sayın Cumhurbaşkanı seçimi kazandı..
Kim kazandı ? : MHP Lideri Devlet Bahçeli, Lider olduğunu devlet adımı olduğunu bir kere daha göstererek anketlerde yüzde 4 gösterilen partisi ile seçimi kazandı.
Kim kazandı ? : İlahi adalet, 2015 seçiminde yurt dışı oyları sebebi ile vekil olamayan Ali Öztunç, bu defa Yurt dışından gelen oylarla CHP Kahramanmaraş Milletvekili oldu, önce İyi Partiden Faruk Atlı kazanmış görülen seçimde kazanan Ali Öztunç oldu..
Kim kazandı ? : Dünya Müslümanları kazandı, çünkü dünya Müslümanları göz yaşları ile Türkiye de Recep Tayyip Erdoğan kazanması için dua ettiler..
Kim kazandı ? : Ak Partinin önünden geçmeyen, sadece ak partiye manevi ve oy desteği veren gerçek ak partililer kazandı.
Kim kazandı ? : Cumartesi akşam dua eden, Sabah namazından sonra fetih suresi, Yasin okuyarak gidip oyunu kullananlar kazandı.
Kim kazandı ? : Kam yok, keder yok Ak Parti ve Reis kazanacak diyen Sayın Mehmet Dobaoğlu en doğru sonucu bilerek kazanan kişi oldu..
Kim kazandı ? : söz konusu vatansa , gerisi teferruat diyenler kazandı..
Kim kazandı ? : Mazlumların göz yaşı ve duaları kazandı.
Kim kazandı ? : 81 Milyon Türkiye kazandı ! çünkü bu Türkiye’nin seçimi idi, Türkiye kazandı, Türk milleti Demokrasiye inanarak oy verdi ve sonucunda Türkiye kazandı..
Bir de seçimi kayıp edenler oldu !..
Kim bunlar ? : Türkiye ile savaş halinde olan yedi düven !..
Türkiye de seçimi kim kaybetti ?
Kim kaybetti ? : F 35 vermemek için senato kararı çıkaran ABD kaybetti.
Kim kaybetti ? : Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Almanya da ve AB ülkelerinde miting yaptırmam , ülkeme gelme diyenler kaybetti..
Kim kaybetti ? : Ak Parti yıkmak için patatesi 7 lira yapanlar kaybetti.
Kim kaybetti ? : seçim öncesi döviz kuru üzerinden hükümeti vurmaya çalışanlar kaybetti..
Kim kaybetti ? : Yalan ve iftira ile siyaset yapanlar kaybetti .
Kim kaybetti ? : İpleri yurt dışına bağlı Anket şirketleri, televizyonlar, internet siteleri, gazeteler, gazeteciler, içerdeki hainler , batı azı ile konuşanlar..!
Kim kaybetti ? : Ak Partiyi yok sayarak, Kahramanmaraş’ta 4 vekil garanti 5 ‘e çalışıyoruz yalanları ile oy peşinde koşanlar kaybetti..
Kim kaybetti ? : Basın yok sayarak gazete bürolarına ziyaret yapmayı bırak , basın toplantısı bile yapmayarak, benim yerim garanti diyenler kaybetti..
Kim kaybetti ? : Anketlerde : İp yüzde 22-28 , CHP yüzde 36, HDP yüzde 18, SP yüzde 8 gösterenler, ilk turda Muharrem İnce diyenler kaybetti.
Kim kaybetti ? : İkinci turda , Erdoğan’ı yıkarız, Ampul söndü, Abbas yolcu, Erdoğan Pazar günü Türkiye den kaçar diyerek yazan gazeteciler kaybetti.
Kim kaybetti ? : Ben Ak Parti 6, CHP 1 MHP 1 yazdığım zaman , bize tepki göstererek , hakaret eden, 6-1-1 olmaz, ak parti en fazla 4 alır diyenler var ya , onların hakaretlerini kendilerine iade ediyorum, onlar kaybetti.
Kim kaybetti ? : Sözde anketçi, sözde gazeteci, sözde siyasetçi, sözde aydın geçinen, rakımı içerim, güneşin batışını izlerim diyenler var ya işte onlar kaybetti.
Kim kaybetti ? : Tayyip düşmanlığı yaparak, Ak Partiye oy verenlere sürekli hakaret edenler, boş konuşuyor diyerek ak partili veya oy verenleri hakir görenler kaybetti..
Kim kaybetti ? : Ak partiliyim diyemeyenler, Sayın Cumhurbaşkanının Kahramanmaraş’a gelişini Facebook sayfasında paylaşamayanlar, korkan, sözde ak partililer kaybetti.
Kim kaybetti ? : Sayın Mahir Ünal ve yol arkadaşları başarısız olsun diye, sözde ak partili gibi görünüp çalışmayanlar, yada bağ evlerinde iftar vererek, gizliden ak partiye oy vermeyin, CHP veya İP verin diyen iki yüzlüler kaybetti.
Kim kaybetti ? : Ak Partiye oy vermeyin de kime verirseniz verin, Tayyip gitsin, yerine gavur gelsin diyenler kaybetti..
Kim kaybetti ? : Ak Parti nimetlerinden bugüne kadar en üst düzeyde yararlanan ve son dönemde iyi partide gelecek görerek oraya gizliden yönelenler gizli çalışanlar kaybetti..
Kim kaybetti ? : sözün kısası, Herkesin bir hesabı var ! Allahın da bir hesabı var, Allah diyenler kazandı, diğerleri kaybetti..
Kazanan Türkiye oldu, Türkiye’nin bu seçim hayırlı olsun, 81 milyona hayırlı olsun, seçim bitti geçmişi geride bırakarak birlik ve beraberlik içinde ülkemiz için çalışalım..
Bugünden sonra 5 yıl ağızımıza parti ismi almayalım hepimiz Türkiyeli olalım, Türk olalım, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğumuz için kendimizle gurur duyalım..
İyi günler..

Bekir Doğan
Bekir Doğanbekirdogan@kahramanmarasgazetesi.com.tr