KAYMAKAMLIK ÖNCÜLÜĞÜNDE NURHAK’A SOSYAL MARKET AÇILDI « Kahramanmaraş Gazetesi

SON DAKİKA

KAYMAKAMLIK ÖNCÜLÜĞÜNDE NURHAK’A SOSYAL MARKET AÇILDI

Bu haber 05 Kasım 2021 - 20:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

KAYMAKAMLIK ÖNCÜLÜĞÜNDE NURHAK’A SOSYAL MARKET AÇILDI

    Geçtiğimiz Eylül ayında Çağlayancerit İlçeKaymakamlığı görevinden Nurhak İlçe Kaymakamlığı görevine atanan, Çağlayancerit İlçe Kaymakamlığı süresince  başarılı çalışmalar yapan Özgür İşçimen, Nurhak Kaymakamlığı’na atanır atanmaz bir çok projenin hayata geçirilmesi çalışmalarını sürdürüyor.

       Nurhak Kaymakamı Özgür İşçimen öncüğünde Nurhak  Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nca Nurhak’a Sosyal Market açıldı. Açılışa Nurhak Kaymakamı Özgür İşçimen ve Kurum Müdürleri katıldı.

      Açılışta bir konuşma yapan Nurhak Kaymakamı Özgür İşçimen şunları belirtti;‘Öncelikle  sosyal marketimizin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Sosyal marketimiz sayesinde Nurhaklı ihtiyaç sahibi hemşerilerimiz gıda ve temizlik ürünlerini kendi ihtiyaçları doğrultusunda seçerek ücretsiz bir şekilde alabileceklerdir. Her daim hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. İlçemizde yardımlaşma ve dayanışma ruhunun hakim olacağına yürekten inanıyorum. Kadim coğrafyanın yüce gönüllü insanlarına hizmet etmekten büyük onur ve gurur duyuyorum. Daha nice sosyal sorumluluk ve hizmet projelerini hayata geçirmeyi rabbim nasip etsin” dedi

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.