Kavgacı değil Uyumlu Vekil olacağım” « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/kavgaci-degil-uyumlu-vekil-olacagim/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Kavgacı değil Uyumlu Vekil olacağım”

Bu haber 09 Haziran 2018 - 12:49 'de eklendi ve 548 kez görüntülendi.

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç

Kavgacı değil Uyumlu Vekil olacağım”

KAHRAMANMARAŞ/ CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, “Kavgacı değil uyumlu Milletvekili olacağım” dedi.

Çarşı Pazar, mahalle köy demeden sürekli gezen, vatandaşla iç içe olan ve  Milletvekili olmamasına karşın yaklaşık dört yıldır memleketlisinin tüm sorunlarına çözüm arayan Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, seçim çalışmaları kapsamında Kahramanmaraşlılarla bir araya geldi.

CHP’nin çalışkan ismi Ali Öztunç, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Dostlarından oy istiyor ve sürekli yapacaklarını anlatıyor..

Esnaf, çarşı, pazar, köy gezmelerinde parti ayrımı yapmadan her bireyin derdini dinleme gayesiyle çözüm odaklı ve yapıcı bir siyasi tavır sergileyen Öztunç, dün katıldığı ziyaretler ve iftar yemeğinde de bütünleştirici mesajlar verdi.

Gündüz saatlerinde taziye ziyaretinde bulunan Öztunç, daha sonra Tekir mahallesinde esnafla bir araya geldi. Gösterilen ilgiye teşekkür eden Öztunç, akşam iftar sofrasında da Kahramanmaraşlılarla hasbihal etti.

“KAVGA ASLA ÜSLUBUM OLAMAZ”

Kendisini takip eden basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Öztunç, “Kavgacı değil uyumlu Milletvekili olacağım” dedi. Öztunç açıklamalarının devamında, “Yıllardır Kahramanmaraş’tan vekil seçilen siyasetçilerimiz buradaki siyasi rekabeti Meclis’e de taşıyor. Ben halkımız kimleri taşırsa Meclis’e onunla uyumlu çalışacağım. Halkın karanı saygı duymanın gereği budur. Kavga asla üslubum olamaz. Mesele Kahramanmaraş’sa ben de memleketime katkımı sunacağım. Kimseye necisin, kime oy verdin diye sormadım sormayacağım. Benim hemşerilerim her zaman başımın üzerinde kalmaya devam edecek. Yerelde yaşanan tüm sorunların kalıcı çözümleri için ter dökeceğim. Oy versin vermesin köylümün yaşam mücadelesine omuz vermeye devam edeceğim” ifadelerini kullandı.