“Kahramanmaraşlıları Mitinge Davet Ediyorum” « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/kahramanmaraslilari-mitinge-davet-ediyorum/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

“Kahramanmaraşlıları Mitinge Davet Ediyorum”

Bu haber 18 Haziran 2018 - 16:36 'de eklendi ve 3.913 kez görüntülendi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ahmet Özdemir

“Kahramanmaraşlıları Mitinge Davet Ediyorum”

 

DULKADİROĞLU/ Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesinde esnaf ziyareti yapan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ahmet Özdemir; “21 Haziran 2018 Perşembe günü Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Kahramanmaraş’ta olacak herkesi mitinge davet ediyorum,” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan  Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı  Ahmet Özdemir, Dulkadiroğlu İlçesinde seçim çalışmalarına devam ediyor.

Cumhurbaşkanımızın ilimize yapacağı ziyaret sebebi ile yoğun bir çalışma içinde olduklarını ifade eden Ahmet Özdemir, Sabah saatlerinden itibaren seçim çalışmalarına esnaf ve mahalle ziyaretleriyle devam eden Özdemir, İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Doğan, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, İl ve ilçe yönetim kurulu Üyeleri eşliğinde Dulkadiroğlu Seçim Bürosundan hareketle Yeni Sanayi Sitesinde Bulunan esnafları ziyaret ettiler. Akşam saatlerine kadar Sanayi esnafıyla görüşen Mv. Adayı Özdemir, 24 Haziran seçimlerinde Millete Hizmet Yolunda Kutlu Yürüyüşe Devam eden Ak Partiye ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a  destek ve dua talebinde bulundu.

Sanayi esnaflarının ziyaretinin ardından düğün törenine katılan heyet, yeni evlenen çifte mutlu bir ömür temenniyle salondan ayrıldılar.

Özdemir programına Kanuni ve Namık Kemal mahallelerindeki mahalle toplantılarıyla devam ederek vatandaşların sorunlarını dinledi ve desteklerini istedi.

21 Haziran da Kahramanmaraş’a yakışan bir miting yaparak Reisimizi mutlu gönlederim bu sebeple herkesden mitingimize destek vermesini arzu ediyorum,” diye konuştu.