Kahramanmaraşlı Sinemaseverlere Sinema Keyfi « Kahramanmaraş Gazetesi

", "url" : "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/kahramanmarasli-sinemaseverlere-sinema-keyfi/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Kahramanmaraş Gazetesi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Kahramanmaraş Gazetesi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://kahramanmarasgazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2018/09/logo.jpg" } } }
SON DAKİKA

Kahramanmaraşlı Sinemaseverlere Sinema Keyfi

Bu haber 05 Temmuz 2018 - 9:37 'de eklendi ve 1.316 kez görüntülendi.

Her yaş grubundan kişiler tarafından en popüler eğlence aracı olan sinema keyfi Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin sunduğu imkanla artık daha ekonomik hale geldi. Pazartesi ve Perşembe günleri 8 TL olan sinema bileti, sinemaseverleri mutlu etti.
Bölgenin en büyük, Kahramanmaraş’ın ise ilk alışveriş merkezi olan Piazza, kent ekonomisine katkısının yanı sıra sosyal hayatı da renklendiriyor. AVM ziyaretçileri, ulusal ve uluslararası geniş marka karması ile bol seçenekli alışveriş keyfi yaşarken, Cinemaximum salonlarında ise vizyona giren en yeni filmleri yine en ekonomik fiyatlarla izleme fırsatı buluyor.
Her hafta Pazartesi ve Perşembe günlerine özel sunulan bu kampanya ile sinemaseverler, istedikleri film ve seanstaki filmi 8 TL’ye ev konforunu aratmayan koltuklarda izleyebiliyor.